View Single Post
  #1644 (permalink)  
Vechi 20 dec 2010, 13:17:05
andra71's Avatar
andra71 andra71 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 08 feb 2010
Locaţie: Maubeuge, Franta
Vârsta: 52
Dieta: Dukan
Date: 167cm, 57kg
Mesaje: 436
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan - 4 etape pentru o silueta ideala

O zi buna de luni la toata lumeaEu sunt fericita deoarece cantarul meu a aratat 63.8 azi dimineata,parca Kg zboara mai repede acuma,am avut o perioada de o sapt de stagnare imediat dupa faza de atac dar acum sunt multumitaSapt asta pana joi am sa tin PP si de Craciun PL ca sa nu imi fie greudesi ieri am fost in vizita si am mancat singura jumatate din carnea pe care o pregatisera pt 8 persAstazi ma documentez sa vad ce fac de Craciun si Rev de mancare...Tinky vad ca esti fericita din toate punctele de vedereFelicitari pt kg pierduteNemo voi ce faceti de sarbatori?hai pune ceva meniuri?Rozica FELICITARI pt KG pierdute si mult curaj incontinuare,incearca sa nu te infometezi...dupa primele 10 zile de DUKAN eu uitam sa mananc si acuma uit dar in timpul sapt aici in Franta toata lumea e la masa de amiaz la ora fixa si nu am cum uita..;dar in week de multe ori uit sa mananc!Tinky ,iubitul tau a luat tarate de ovaz de la tarani din piata pina la urma?la ce pret?trebuie sa imi aduca cineva acuma 10 kg si nu stiu cit sa ii platesc....Belisimad te pupik si pe tine si bun venit noilor membri DukanVa doresc o sapt usoara la toti
andra71, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1645 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1128 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 354 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]