View Single Post
  #1651 (permalink)  
Vechi 13 iul 2011, 21:41:28
Alesiana's Avatar
Alesiana Alesiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 20 ian 2010
Locaţie: Sibiu, Romania
Vârsta: 45
Dieta: vegetariană
Date: 165cm, 65.7kg
Mesaje: 928
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IX

Seara buna, draga gasca!! E al III lea mesaj pe care-l scriu pe ziua de azi,lungiiiiiiiiiiii au fost celelalte( s-au sters din greseala) ..era cat pe ce sa nu mai scriu nimic.
Ok, vreau sa spun ca-s pusa pe fapte mari, nu am tentatii, nu am chef de abateri, nu-mi permite timpul....de un an jumate sunt pe site.....cat, Doamne iarta-ma voi mai fi tot pe slabire??!! Asa ca, hoooooo, gata, nu ma mai tenteaza nici dulcele, mi-l iau din fructe. Ieri am vrut sa-mi fac inghetata monti si probabil nu trebuia inghetata sa o topesc pe foc intr-o cratita ci o cratita cu apa pe foc...si ciocolata sa o pun intr-un vas si asa in apa...in fine, s-a ars....ibricul in care am pus ciocolata l-am aruncat...si mi-am imputit toata casa, DECI ..........IO IN GRABA DULCE NU MAI PUN IN GURA, FRUCTE, SORO!! Punct!!
Maine imi scriu toate meniurile,la concurs, le am scris in carnetel, da sunt in grafic si pusa pe FAPTE MARI!!
Eva ,ce faci ?
Vreau si eu sa incerc dovleceii cu faina de linte parca. Valery, unde gasesc faina de linte?
Cami, felicitari pt sport! Loly , sanatate maxima si la noi e cald de turbi nu altceva!! O bine o mai fi la iarna...frig afara si cald in casa...
Va pusic pe toate!!!
__________________
Jurnalul meu...Alesiana