View Single Post
  #1652 (permalink)  
Vechi 13 iul 2011, 21:59:09
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IX

Buna,fetele,iar zi haotica si stresanta azi,dar cel putin facem progrese cu casa..Am stat toata ziua in casa,legata de messenger..sfat:nu va faceti niciodata casa la distantza!Pe la 8 am iesit cu moto,am venit acuma,mai racorita,ca azi m-am topit..
Lolisor,cum te-ai mai simtit azi?
Ale,si eu sunt tot de un an juma pe aciDa prevad ca si peste 15 ani tot aici sunt..Bine,sper sa fiu la mentinereApp,nici eu nu am fains de linte,dar cred ca iese si cu cea de naut
Meniul meu azi:

md-10.20-iaurt integral cu 2 lingurite taratze si 60 gr de fulgi integri de ovaz
pranz-16-mancarica din cicoare,ciuperci,2 carnati Monty bucatiti,ceapa si rosii,condimente+salata de rosii+ardeiiute(am o perioada de pofte de ardei iute crud..ce o vrea sa-mi zica organismul)+2 degete vin rosu la sfarsitul mesei
cina-2 felii branza tare Asiago cu salata de de toate.
De luni beau cate o sticla de 2 litri de apa..nu merge da o indes.
Maine sunt la tribunal,martora la un proces,nu am mai fost in viatza mea(ba odata cu gasca mea am prins un hotz de gaini,aveam vreo 15 ani..da aci e alta treaba si am emotii,ca "marturisesc" pe alta limba )
Asa ca tineti-mi pumnii
Noapte buna si spor la slabit!

VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]