View Single Post
  #1653 (permalink)  
Vechi 13 iul 2011, 21:59:26
eva 9's Avatar
eva 9 eva 9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: -, Romania
Date: 165cm
Mesaje: 2.621
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IX

Citat:
Anterior postat de Alesiana Vezi mesajul
Eva ,ce faci ?
ete tu fata ejti mandria mea... facui asa o bunatate sanatoasa de pastai cu sos de iaurt usturoi si marar nici ca se putea mai gustos... am sa incerc si variantele celalalte de pastai dar acum nu mai am... ejti mentora mea gata! desi acu ma pusasi pe ganduri cu ibricul ala lol glumesc

am fost conforma azi... gata cu balciurile desi, desiiii, deeeesiiii , barbatu miu, capiatul, a venit ca o floricica acasa cu o punga de vreun kil, cu PORUMB PRAJIT
dumnezeule... si eu tre sa dorm cu punga asta in casa sau cum?
na, fusei si la sala... computerul imi arata arse putin peste 500... desi de crosstrainerul ala mi am cam batut joc...

micul dejun a fost belea: cereale din alea 'super bune' cu gust de talpa sau carton, vreo 30 de grame, cu tarate 20 g, sirop de agave 5 g, seminte de in 5 g si lapte 0,1% care fu semitransparent ma jur, o apa albicioasa, 350 g... eu pana la monti n am mancat asa ceva in viata mea... eu nu ma omor dupa mesele glucidice... pai nene, NENEEE; DACA TOT E GLUCIDICA; BAGA TATA NISTE CARTOFI PRAJITI (in untura, cu friptura si oua ochiuri.... cum era refrenu aussi?)

PS alesiano, iti pusai poze cu papica indicata de tine, apoi sa vezi si sa te mandresti tu fata frumoasa care esti


pupici fetelor frumoase si destepte si seeeexxyyy
Greutatea este incorecta. eva 9, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].