View Single Post
  #1656 (permalink)  
Vechi 13 iul 2011, 22:18:27
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IX

Citat:
Anterior postat de Alesiana Vezi mesajul
PRAJITI (in untura, cu friptura si oua ochiuri.... cum era refrenu aussi?)

PS alesiano, iti pusai poze cu papica indicata de tine, apoi sa vezi si sa te mandresti tu fata frumoasa care esti

daaaaaaaaaaa, am vazut ..am si lasat mesaje pe ici pe colo. In ce oras esti tu? Parca mi-ai mai zis da....nu mai retin...HANOVER?! ti-am lasat cateva randuri si la tine in jurnal si la mine, la mine as vrea sa-mi raspunzi
Pe cuvant de nu mi se pare ca semanan, o sa zici ca am facut o fixatie cu tine, da si eu am fata asa rotunda, ochi verzi...
Fetelor ca sa va zic..si eu am gandit acelasi lucru cand a aparut Eva!! Ca semanati!! seriooos!! Chiar semanati mai draga..la fizic!! din ce imi amitnesc eu din pozele Alessicai!!

la mod de a scrie nu semanati..fiecare il are specific si as recunaoste mesajele fara sa vi le semnati..!!

acum..Alessica a facut clar o obsesie cu tine (se vede..da o iertam!! )..ca sincer m-a lasat p emine (ma iubea ce-i drept!!) si are total atentia indreptata spre matale evule!! Da hai..treaca..pen'ca tareee semanati!!
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].