Subiect: Jurnal Liviutzza
View Single Post
  #1659 (permalink)  
Vechi 25 sep 2010, 10:19:16
Liviutzza's Avatar
Liviutzza Liviutzza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 08 ian 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mananc sanatos!
Date: 164cm, 65.6kg
Mesaje: 4.356
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal Liviutzza

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Tipa aia era Anita. si era cu totul altceva era la inceput cu "boala asta". nu era slaba. doar ca manca putin. ma tem ca a aunns mai rau acum deja Anymaria e intr-un stadiu mult mai avansat. te gandesti ca are 38 de kg? acela nu e jurnalul ei. este jurnalul fetelor care sufera de anorexie. si livi, fetele care sunt aici nu neaparat trebuie sa slabeasca. acesta este un forum unde vb de alimentatia sanatoasa. doar nu o sa ii dam afara pe cei care sunt slabi, dar au probleme cu alimentatia
A venit aici, pararea mea, ca are probleme stie ca are probleme, darr e ceva legat de psihic. ii e frica sa manance ca se ingrasa
e ceva foarte grav
uita-te putin la primul video din subiect. pe prima pagina
Am intrebat de ce a mai venit aici,pentru ca m-am gandit ca nu vrea sub nici un chip sa schimbe cevaNu ptr ca aici e un loc doar pentru slabit,nicidecum nu am gandit ca ar trebui data afara
Liviutzza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]