View Single Post
  #166 (permalink)  
Vechi 01 sep 2010, 13:50:19
sugar's Avatar
sugar sugar este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 29 aug 2010
Locaţie: Slatina, Romania
Dieta: inca caut dieta potrivita
Date: 1.64cm, 60.3kg
Mesaje: 2
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Cum sa slabesc 10 kg?

am tinut si eu dieta asta pe care o tii tu acum dar nu am rezistat mai mult de o saptamana pt ca a doua mea slabiciune dupa dulciuri sunt fructele asa ca am lasat-o balta.Mie nu imi place sportu tot zic ca o sa ma apuc sa fac pilates sau cel putin sa mai merg pe bicicleta dar sti cum e ...mereu ma apuc de maine. Am facut si eu aerobic intr-un timp dar pe mine nu m-a ajutat sa slabesc doar a modelat corpu foarte frumos. eu acum tin un regim disociat cu asta ma inteleg cel mai bine pt ca am mai tinut si imi mai permiteam o zi , doua pe saptamana sa mananc toata ziua numai ciocolata sau inghetata ceea ce era foarte bine pt ca nu ma facea sa vreau sa renunt la dieta. Sper ca de data asta sa ma tin pana la capat de treaba si sa fie ultima dieta si ma apuc si de sport de luni . Multa bafta la dieta sper sa reusesti sa o tii ceea nu e foarte greu mai greu e cu mentinutu bafta
Inaltimea este incorecta. sugar, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].