View Single Post
  #167 (permalink)  
Vechi 14 iun 2011, 20:28:44
danasonrisa's Avatar
danasonrisa danasonrisa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

[QUOTE=VentoFreddo;687051][COLOR="SeaGreen"]
Buna,Danutza iubita,recuperez ca nu am mult si nici nu mai am de gand sa ajung unde am fost
Tu ce faci?Andrutza micutza e cumintica?mai ai asa putin si o veziDeabia astept primele pozuce cu voiPorshe e bine,a mai scazut?Sa-l saluti din partea mea,tot asa grijuliu e cu tine?
Iti urez o nastere usoara,scumpo,daca nu mai intri pana atunci
Iti tinem pumnii! Noi suntem bine, Andreea creste, are aproximativ 2,6 kg, ne vedem peste 4 sapt!!! Porsche e extraordinar, ca intotdeauna!



Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
M-am intors fetele .Ca intotdeauna pacatoasa asta de inima... zice ca va incerca sa ma ajute mai mult si totodata sa-si schimbe atitudinea ca suntem impreuna de multi ani si am ajuns la pragul ala de impartit ''totul la 2''.I-am zis ca vreau sa fiu femeie ..inainte de toate pt ca sunt ani intregi de cind sunt sluga si l-am intrbat daca crede ca merita sa salvam ceea ce avem si nu dragul fetei ci de dragul nostru spre fericirea noastra in familie si mi-a zis ca da.si ca ma iubeste doar ca uneori plusez eu un pic mai mult si atunci orgoliul de ''cocos'' ii da pe afara.
concluzia e ca mai astept in tacere pina cind plecam acasa....e putin ,nu e mult dar cunoscind-ul as putea vedea daca intr-adevar vrea sa schimbe situatia in bine.va lsa acum iubitele ma duc sa fac sport...azi nu prea m-a atras gindu' dar miine sigur o sa-mi para rau daca nu fac
Noapte buna ,vise placute,ingerii sa va saruteuite-asa pe toate,toate
Draga mea, iti doresc sa fii fericita si respectata asa cum meriti si sa te ajute Dumnezeu sa iei hotararea potrivita!
Citat:
Anterior postat de porumbita Vezi mesajul
Buna dimineata fete dragi am lipsit dar m-am gandit tot timpul la voi ...sunt in continuare pe fuga ...am facut foarte multe lucruri zilele astea ...dar nu am reusit decat 100 g sa dau jos , ceea ce este nesimnificativ ...dar am petrecut niste zile de vis ....si ceea ce este uimitor este faptul ca am primit o cerere .........in casatorie....va vine sa credeti sau nu ...pt ca nici mie .....s-a intamplat ....asa ca nu va pot spune cat extaz si bucurie pe capul meu ....nu imi mai sta mintea la nimic ...sunt complet debusolata ...dar este un sentiment minunat .....
Citat:
Anterior postat de porumbita Vezi mesajul

Nu putea fi decat DA........este ceea ce imi doresc si eu ...
FELICITARI!!! Sa fiti fericiti!!!
Citat:
Anterior postat de anaralu29 Vezi mesajul
Fetele..o veste superbaaaa.....-800 de grame in total...
Cu ajutorul vostru,normal,fara voi n as fii reusit...
Pooop!!!!
Bravo, ma bucur pt tine!
__________________
Jurnal danasonrisa