View Single Post
  #16756 (permalink)  
Vechi 19 ian 2014, 00:12:42
redeeadoo's Avatar
redeeadoo redeeadoo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2011
Locaţie: BUCURESTI, Romania
Vârsta: 34
Date: 168cm, 74kg
Mesaje: 862
Aprecieri acordate: 345
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 317 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

buna seara dragelor,

eu va dau un salut tarziu, dar cum toata ziua am fost plecati, acum am mancarea in cuptor(niste mazare cu copanele), ciorbita e gata, si am dat fuga putin pe aici
Doruta faza e ca noi deja avem patul exact langa perete, eu dormeam atunci pe partea de la perete, de regula ziua cand face nani bebe el sta acolo, doar ca eu noaptea incerc sa ii dau sa pape din ambii sani, si asa ma tot mut, imi place ideea voastra cu usa, norocul vostru ca e casa voastra, noi cum stam cu chirie, nu prea il voi putea lasa sa isi faca de cap cu peretii...e si uite ca deja ai scazut la cantar bravo, sa ajungi cat mai repede unde vrei,(eu fac exercitiile de regula pe la 10/11 noaptea, in seara asta am zis pas, recuperez maine cu Chalean si poate putintel de Brazilian,dar nu promit)
Romilelule sa ai sarcina cat mai usoara in continuare si nu te da viteaza, stai cumintica ca sa nu ai suprize, relaxeaza-te si bucura-te de perioada in doi, acusi faci modificarea, si gata veti fi trei
weekend placut mamicutelor si noapte buna
p.s. astazi am calcat putin cam stramb cu dieta mea(si am si gustat din mancarica care am facut in seara asta)de maine gata de la capat*simteam nevoie de confesiune
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=VDK5P...0eMerYgOrEwx7Q
Doar prezenta iubirii in viata noastra ne intregeste si ne face umani.
redeeadoo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2009 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1492 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui redeeadoo:
dorutza (19 ian 2014), Madalina Nenciu (19 ian 2014), rommyna (19 ian 2014)