Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnalul mamicilor 2011

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #16751 (permalink)  
Vechi 17 ian 2014, 23:36:07
redeeadoo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2011
Locaţie: BUCURESTI, Romania
Vârsta: 34
Date: 168cm, 74kg
Mesaje: 862
Aprecieri acordate: 345
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 317 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

buna seara scumpelor,

cred ca eu sunt singura care va scrie asa de rar, dar va citesc cu cea mai mare placere, ma bucura fiecare succes al vostru(si cu slabitul, dar si al pustilor), eu incerc sa ma tin pe pozitii, nu stiu ca imi va iesi, dar am planuri mari, dupa cum va povesteam pe 1 iunie vom cununa, si imi doresc tare mult sa ajung macar la 70 de kg, momentan am 80.9.Nu stiu din ce cauza al meu cantar efectiv nu vrea sa scada sub 80 dupa atata amar de vreme. Recunosc ca nu am mancat numai light, dar totusi incerc sa fiu cat mai constienta sa nu exagerez cu alimentatia. Sport fac cam din luna septembrie acasa, nu in fiecare seara dar cel putin de 3 ori pe saptamana, si am observat ca am alt tonus alta rezistenta.Mi-a amintit Rominel saptamna trecuta cand a fost in vizita si de tae-bo, l-am descarcat si am apucat sa fac un filmulet, imi place. Eu am incercat, dar nu pot sa ma tin de un singur program, ma plictisesc, asa ca le combin.putin Chalean extreme, ceva Insanity, Les mills combat, brazilian butt lift, tae-bo, fitnes blender, sau filmulete mai scurte de pe youtube.
Poznasului meu ii place sa muste mai nou, mai ales de umarul meu, si sa ma prinda de nas..si sa traga, azi dimineata(el doarme in pat cu noi), tati era la baie, si eu doarmeam, iar al meu baietel de taraia nevoie mare prin pat, am deschis ochii ca prin minune fix cand era la marginea patului si l-am prins de piciorus, altfel, covor scria pe el...nu de alta dar mai are vreo 4 cazaturi la activ, noroc ca nu e patul inalt.

hai ca v-am scris o ditamai pagina,
va pup sa aveti weekend placut si linistit, sa va iubiti pe voi, si sa dati din iubire si celorlalti
somnel usor
p.s. Doruta mie menstruatia mi-a venit pe la sfarsitul lui august cand bebe avea aproape 5 luni
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=VDK5P...0eMerYgOrEwx7Q
Doar prezenta iubirii in viata noastra ne intregeste si ne face umani.
redeeadoo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2009 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1492 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui redeeadoo:
Diana D (20 ian 2014), dorutza (18 ian 2014), Madalina Nenciu (18 ian 2014), rommyna (18 ian 2014), VAmedeea (18 ian 2014)
  #16752 (permalink)  
Vechi 18 ian 2014, 00:45:48
dorutza's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 22 oct 2009
Locaţie: Baile 1 Mai, Oradea, Romania
Vârsta: 37
Dieta: -
Date: 160cm, 63.55kg
Mesaje: 4.856
Aprecieri acordate: 715
Am fost apreciat(a) de 1.649 ori in 766 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de redeeadoo Vezi mesajul
buna seara scumpelor,

cred ca eu sunt singura care va scrie asa de rar, dar va citesc cu cea mai mare placere, ma bucura fiecare succes al vostru(si cu slabitul, dar si al pustilor), eu incerc sa ma tin pe pozitii, nu stiu ca imi va iesi, dar am planuri mari, dupa cum va povesteam pe 1 iunie vom cununa, si imi doresc tare mult sa ajung macar la 70 de kg, momentan am 80.9.Nu stiu din ce cauza al meu cantar efectiv nu vrea sa scada sub 80 dupa atata amar de vreme. Recunosc ca nu am mancat numai light, dar totusi incerc sa fiu cat mai constienta sa nu exagerez cu alimentatia. Sport fac cam din luna septembrie acasa, nu in fiecare seara dar cel putin de 3 ori pe saptamana, si am observat ca am alt tonus alta rezistenta.Mi-a amintit Rominel saptamna trecuta cand a fost in vizita si de tae-bo, l-am descarcat si am apucat sa fac un filmulet, imi place. Eu am incercat, dar nu pot sa ma tin de un singur program, ma plictisesc, asa ca le combin.putin Chalean extreme, ceva Insanity, Les mills combat, brazilian butt lift, tae-bo, fitnes blender, sau filmulete mai scurte de pe youtube.
Poznasului meu ii place sa muste mai nou, mai ales de umarul meu, si sa ma prinda de nas..si sa traga, azi dimineata(el doarme in pat cu noi), tati era la baie, si eu doarmeam, iar al meu baietel de taraia nevoie mare prin pat, am deschis ochii ca prin minune fix cand era la marginea patului si l-am prins de piciorus, altfel, covor scria pe el...nu de alta dar mai are vreo 4 cazaturi la activ, noroc ca nu e patul inalt.

hai ca v-am scris o ditamai pagina,
va pup sa aveti weekend placut si linistit, sa va iubiti pe voi, si sa dati din iubire si celorlalti
somnel usor
p.s. Doruta mie menstruatia mi-a venit pe la sfarsitul lui august cand bebe avea aproape 5 luni
ei se pare ca trebuie sa puneti protectie la pat, sau sa-l lipiti de un perete (noi pentru David folosim un uscator de rufe vechi pe care l-am bagat intre margine pat si saltea si functioneaza perfect ca si protectie intr-o parte iar in cealalta parte si la picioare e peretele)
si Razvi doarme cu mine, si el ramane singur in pat seara pana ma culc eu si ma tot gandesc si eu pe viitor cum sa fac ca raman 2 laturi ale patului liber si nu as vrea sa cada

mie imi place de Shaun T dar o sa caut tot ce ai spus tu acolo, si poate poate gasesc si eu timp de sport...
as putea sa cobor la demisol si sa-mi pun acolo laptopul sa fac , dar asta numa la 11 seara si atunci nu mai am nici un chef.. probabil ca astept sa ajung la 65 si apoi ma mobilizez
dorutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1777 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1260 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 486 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #16753 (permalink)  
Vechi 18 ian 2014, 00:48:58
dorutza's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 22 oct 2009
Locaţie: Baile 1 Mai, Oradea, Romania
Vârsta: 37
Dieta: -
Date: 160cm, 63.55kg
Mesaje: 4.856
Aprecieri acordate: 715
Am fost apreciat(a) de 1.649 ori in 766 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de meapasarica Vezi mesajul
Va salut si eu din nameti de zapada, la noi e iarna adevarat, a inceput azi dimineata, si se pare ca asa ne petrecem weekendul.

Maine vrem sa iesim cu baiatul la o piscina si pe seara avem musaifiri cu copii!

Weekend placut tuturor!
parca astept si eu macar o ninsoare sa-l dam pe david cu sania si sa vedem ce mai face cu zapada, dar doar una!!
la noi e tot cald, adica ca si toamna tarziu

anca n-ai mai zis nimic de draperii, cum ti-au iesit?
dorutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1777 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1260 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 486 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #16754 (permalink)  
Vechi 18 ian 2014, 11:38:12
rommyna's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Hello fete! Ce fac gagicile? Ce planuri aveti pentru week-end?

Eu am fost ieri la salon, mi-am facut mani si pedi si m-am tuns. Am avut o coafura asimetrica anul trecut si nici acum nu am reusit sa scap de urmarile ei. A trebuit sa imi ia ceva din lungimea parului ca sa ajungem la ceva decent. Vreau sa-l las sa creasca de acum inainte. Vroiam sa defrisez padurea ecoatoriala, dar nu mai au cosmeticiana la salon, asa ca asteptam sau cautam in alta parte pe cineva. Cand eram la salon, mi s-a facut un pic rau, cred ca mi-a scazut glicemia sau ceva de genul acesta. M-a adus proprietarul acasa, ca sa nu mai merg pe jos. Nu stiu daca m-a durut sau nu burta, dar mi-am revenit apoi usor-usor. Nu prea am fost in stare de ceva ieri..dar azi sunt intr-o forma de zile mari. Motiv pentru care m-am trezit destul de devreme si m-am apucat sa facut diverse casnice..am spalat tona de vase, am mai strans prin living si m-am apucat de facut mancarica. Acum sunt oalele pe foc, trebuie sa fiarba ceva toate cele. Maine dupa-amiaza vine socrela fiindca se interneaza de luni in spital..iar. Dar de data aceasta nu ma voi mai plimba pe la ea fiindca nu mai pot fizic, imi este si teama sa nu ma lovesc sau sa nu iau vreo "bucurie" de prin spital. Probabil sot sau cumnatu' se vor deplasa la ea.

In rest sunt bine, azi am energie la maxim (traiasca somnul de noapte care m-a refacut). Voi monta cu mister patutul lui bebe..Can't wait! Incerc sa mai fac si eu, asa cum pot, cate ceva din cele nefacute prin casa, sa mai aranjez cate ceva ce am tot amanat, etc.

Va pup si va doresc week-end placut!
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln


Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui rommyna:
dorutza (18 ian 2014), Madalina Nenciu (18 ian 2014), niculina04 (18 ian 2014), redeeadoo (19 ian 2014)
  #16755 (permalink)  
Vechi 18 ian 2014, 23:25:28
dorutza's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 22 oct 2009
Locaţie: Baile 1 Mai, Oradea, Romania
Vârsta: 37
Dieta: -
Date: 160cm, 63.55kg
Mesaje: 4.856
Aprecieri acordate: 715
Am fost apreciat(a) de 1.649 ori in 766 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

am reusit in sfarsit sa vopsim usa mare de la scari care are 180/80 cm cu vopsea dinaia cu care se vopseste tabla scolara. am impartit-o in 3: o parte pe care se poate scrie cu creta, o parte cu vopsea magnetica pe care vom pune numere, cifre si altele si o parte ramane cu hartie sa deseneze cu creioane, pixuri, carioci.. suntem tare incantati.. vopseaua are nevoie de 24 ore sa se usuce calumea, David doarme la bunici, asa ca asta a fost momentul.. noi suntem incantati, sa vedem si Davidutz ce parere are.
am mai reusit sa-mi fac un wrap elastic. lui razvi ii place tare mult in el. dupa ce am studiat problema pe toate partile am zis ca n-are rost sa dau 100 lei pe unul cumparat si mi-am facut eu.. am tipar si pentru mei tai trebuie doar sa gasesc materialul potrivit.
of bine ar fi daca am mai avea o camera, m-as inchide acolo si as coase toata noaptea
va pup si weekend placut in continuare!!
dorutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1777 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1260 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 486 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui dorutza:
Madalina Nenciu (19 ian 2014), meapasarica (19 ian 2014), Prapadeala (19 ian 2014), redeeadoo (19 ian 2014), rommyna (19 ian 2014)
  #16756 (permalink)  
Vechi 19 ian 2014, 00:12:42
redeeadoo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2011
Locaţie: BUCURESTI, Romania
Vârsta: 34
Date: 168cm, 74kg
Mesaje: 862
Aprecieri acordate: 345
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 317 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

buna seara dragelor,

eu va dau un salut tarziu, dar cum toata ziua am fost plecati, acum am mancarea in cuptor(niste mazare cu copanele), ciorbita e gata, si am dat fuga putin pe aici
Doruta faza e ca noi deja avem patul exact langa perete, eu dormeam atunci pe partea de la perete, de regula ziua cand face nani bebe el sta acolo, doar ca eu noaptea incerc sa ii dau sa pape din ambii sani, si asa ma tot mut, imi place ideea voastra cu usa, norocul vostru ca e casa voastra, noi cum stam cu chirie, nu prea il voi putea lasa sa isi faca de cap cu peretii...e si uite ca deja ai scazut la cantar bravo, sa ajungi cat mai repede unde vrei,(eu fac exercitiile de regula pe la 10/11 noaptea, in seara asta am zis pas, recuperez maine cu Chalean si poate putintel de Brazilian,dar nu promit)
Romilelule sa ai sarcina cat mai usoara in continuare si nu te da viteaza, stai cumintica ca sa nu ai suprize, relaxeaza-te si bucura-te de perioada in doi, acusi faci modificarea, si gata veti fi trei
weekend placut mamicutelor si noapte buna
p.s. astazi am calcat putin cam stramb cu dieta mea(si am si gustat din mancarica care am facut in seara asta)de maine gata de la capat*simteam nevoie de confesiune
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=VDK5P...0eMerYgOrEwx7Q
Doar prezenta iubirii in viata noastra ne intregeste si ne face umani.
redeeadoo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2009 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1492 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui redeeadoo:
dorutza (19 ian 2014), Madalina Nenciu (19 ian 2014), rommyna (19 ian 2014)
  #16757 (permalink)  
Vechi 19 ian 2014, 10:06:57
Prapadeala's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 20 sep 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Date: 162cm, 57kg
Mesaje: 6.246
Aprecieri acordate: 724
Am fost apreciat(a) de 2.463 ori in 1.495 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Neata!

Si eu am maine zi de cantar, dar nu cred ca voi vedea scadere, nu am fost cea mai cuminte la alimentatie si mai am si febra musculara

Doruta, imi place mult cum povestesti ce ii faci lui David sau cat de priceputa esti la croitorie. Abia astept sa vad mei-tai-ul. Wrapul arata foarte bine

Andreea, ma bucur ca mai treci pe aici, te asteptam la raport cand vrei tu. De la Chalean ce faci? Cum e BBL? E greu, are doar pentru fesieri?
Prapadeala, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1898 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1381 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui Prapadeala:
dorutza (19 ian 2014), Madalina Nenciu (19 ian 2014), rommyna (19 ian 2014)
  #16758 (permalink)  
Vechi 19 ian 2014, 11:41:13
Madalina Nenciu's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 sep 2010
Locaţie: Slobozia, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Slabesc cu principii alimentare sanatoase
Date: 168cm, 96.5kg
Mesaje: 2.371
Aprecieri acordate: 482
Am fost apreciat(a) de 521 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Duminica frumoasa dragelor!
__________________

Jurnalul meu



“Trebuie să începi să te gândești la tine, că devii persoana care vrei să fii” – David Viscott
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui Madalina Nenciu:
Prapadeala (19 ian 2014), redeeadoo (20 ian 2014), rommyna (19 ian 2014)
  #16759 (permalink)  
Vechi 20 ian 2014, 10:09:51
meapasarica's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 20 iul 2009
Locaţie: Alba Iulia /Kristianstad, Suedia
Vârsta: 40
Dieta: nici una :)
Date: 156cm, 49kg
Mesaje: 3.607
Aprecieri acordate: 826
Am fost apreciat(a) de 689 ori in 299 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Salutare fetelor!

Vin sa ma laud ca mi-a scazut cantarul sub 50 assa cum vroiam, simt schimbarea si la haine si ma simt mult mai bine ca inainte si din pct de vedere psihic

Va urez o saptamana buna si revin mai tarziu putin la povesti
meapasarica, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1329 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 812 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1071 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 8 membri au apreciat mesajul lui meapasarica:
Diana D (20 ian 2014), dorutza (20 ian 2014), Gea (20 ian 2014), Madalina Nenciu (20 ian 2014), madalinafrincu (20 ian 2014), Prapadeala (20 ian 2014), rommyna (20 ian 2014), VAmedeea (21 ian 2014)
  #16760 (permalink)  
Vechi 20 ian 2014, 10:56:29
redeeadoo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2011
Locaţie: BUCURESTI, Romania
Vârsta: 34
Date: 168cm, 74kg
Mesaje: 862
Aprecieri acordate: 345
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 317 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Hallo fetele, o saptamana frumoasa va dorim ..ca se pare ca vine iarna si pe la noi.

Miha, eu sunt indragostita de chalean imi place tare mult de ea,bine si de exercitiile ei..chiar lucreaza super bine, si Brazilian Butt lift imi place, iar exercitiile nu sunt doar pentru fesieri, cam ca toti antrenorii de pe Beachbody in programul are incluse exercitii si pentru abdomen, coapse, brate e bun pentru tot corpul, dar in special pentru fundulet
....eu nu am dat inca jos prea multe kilograme, dar simt ca se aseaza hainele altfel, eu ma simt altfel, iar dupa cantarul meu nici nu stiu daca sa ma iau ca il pun undeva imi arata 85, altundeva 83, astazi tragea in jos spre 80, dar in fine astept sa vad hainele in care incap nu ma mai iau dupa el
va pup
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=VDK5P...0eMerYgOrEwx7Q
Doar prezenta iubirii in viata noastra ne intregeste si ne face umani.
redeeadoo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2009 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1492 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
2011, calorii, dieta, jurnalul, mamicilor, sanatos, sarcina, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Mihaela1006 - Slabuta 2011 Slabuta Slabute 2011 5 03 sep 2011 00:15:22
Oferte litoral 2011 lacra81 Turism 13 07 aug 2011 12:15:38
Jurnal Berllina 2011 Berlllina Arhiva jurnale slabit 8 13 iun 2011 06:25:17
Mirese 2011 Daniela Anghel Jurnale slabit mirese 18 26 feb 2011 22:14:13
Slabute 2011 Slabuta Slabute 2011 18 11 feb 2011 16:13:16

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole