View Single Post
  #16768 (permalink)  
Vechi 27 sep 2013, 16:54:20
floricica0vesela's Avatar
floricica0vesela floricica0vesela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 02 aug 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 37
Dieta: montignac-man
Date: 163cm, 69.7kg
Mesaje: 2.697
Aprecieri acordate: 1.774
Am fost apreciat(a) de 3.227 ori in 1.132 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

buna la fete

nu v-am uitat, sa stiti, dar am avut multa treaba si multe drumuri, vreau si eu zile mai lungi ca Angy, dar nu se prea lungesc, fug orele.
mi-am gasit de lucru, la o cafenea, program in ture ca sa pot merge si la scoala, si am fot si pe acolo sa invat una alta, sa vad stocul, sa ma obisnuiesc cu clientii, cu casa de marcat etc, si de duminica intru singura la munca, de la 6 dimineata la 1 noaptea, apoi 2 zile libera si mai lucrez miercuri.
ieri noapte nu am dormit deloc, am venit la 2 noaptea de la cafenea, la 4 jumate am plecat la Cluj, am ajuns aseara la 10 jumate seara acasa.
dar mi-am rezolvat toate problemele.
azi l-am internat pe tati, spital, pijamale, cumparaturi, medic de familie, iar spital, contract de munca, treburi pe la bancaetc.
acuma fug la cumparaturi si la gatit, curatenie etc ca e dezastru in casa.
maine am 20 de kg de varza de dat pe razatoare si de pus la butoi, plus spital, plus de mers la cafenea sa mai verific o data stocul (dimineata la 6),
duminica la munca, luni la casa de asigurari pentru actele lui tati sa-i aprobe tratamentul, apoi la scoala, apoi la spital, marti la fel, miercuri la munca.
cam atata despre mine.

Rozi, iti zic eu de slabit, 3 kg si ceva in 2 saptamani, ca nu am timp sa mananc, bag migdale si fructe si cate o farfurie de mancare cand apuc.

un weekend minunat tuturor
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui floricica0vesela:
claudia22 (27 sep 2013), lacra81 (30 sep 2013), rozica1965 (27 sep 2013), sherpika (27 sep 2013)