View Single Post
  #1678 (permalink)  
Vechi 24 oct 2010, 20:38:40
damo's Avatar
damo damo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: undeva, Belgia
Vârsta: 55
Dieta: still de viata sanatos
Date: 163cm, 76kg
Mesaje: 2.558
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: "Slabute" la 40 de ani

Citat:
Anterior postat de rodica2010 Vezi mesajul
Alynuto,Damule,voi ce mai faceti?Ce zice Mr.C?S-a legat o prietenie mai stransa intre voi?Rozi,pe tine nu te mai intreb ca stiu.Pupici multi si pufosi pt.fetele mele dragalase!

Mai Rodi, eu si Mr. C sintem prieteni, dar tare mult se lasa rugat. Sint un pic dezamagita, am facut mult sport saptamina trecuta, sincer ma asteptam sa fie mai de comitet...eu nu pot sa dau mai mult de juma de kg pe saptamina, asta e
Citat:
Anterior postat de rodica2010 Vezi mesajul

Pai la aproape 24 de kg.cred si eu sa se vada diferenta.Dar nu ma las deloc si la vara vreau sa ramana cracanate.Da,invidia a inceput sa apara mai ales ca,culmea!,ele au inceput sa ia proportii.

Asa te vreau! Intodeauna pe pozitia de atac!!!

Citat:
Anterior postat de nicolleta Vezi mesajul
Nu prea am vb. despre dieta mea,dar pana acum a mers...
Nicolleta eu cred ca pina la urma e mai mult matematic, adica daca consumi mai mult decit maninci, pe termen lung se slabeste, indiferent de dieta. Asta e parerea unei neexperte, deci nu pune mare pret pe ea. Eu vorbesc doar din experienta personala, si fara sa fac supra eforturi. Nu tin nici o dieta, dar tin cont de aceasta regula matematica: tre sa consum mai mult decit maninc, adica in traducere libera sint mai activa si mai restrictiva la mincare. E adevarat insa ca nici n-am rezultate spectaculoase...dar continui