View Single Post
  #1691 (permalink)  
Vechi 14 mar 2011, 19:23:10
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
Am fost si un pic la ferma,mi-am cules capsunile.Acum ma duc sa ma imbrac sa fiu gata cand vine Doru meuO seara placuta Emysor,.

Ce bine ar fi daca s-ar putea manca
Plimbare placuta!
Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Buna fetele...am raspuns la fiecare in parte si nu am putut trimite measjul ca cica sunt prea multe imagini...am vrut sa sterg din ele si s-a sters tot ce am scris....

Deci toata lumea a calcat stramb in week-endul asta...Ella,Manu si eu ma incadrez tot acolo...cum spunea Emy,chiar si fetele care erau cuminiti rau...adica si eu...
Emy ce o sa te mai distrezi tu acolo...chiar dc ziua e ocupat sotul,seara e doar a voastraCe functie are sotul?
Vaii,ce urasc si eu cand se intampla asa..Sa stii ca mai ai o sansa sa recuperezi mesajul,daca dai imediat dupa "undo"..e sageata aia spre stanga,de sus,de unde se schimba si culoare,si fontul ..
Sotul meu are o gramada de titluri
A urmat 2 facultati cu doctoratele de rigoare,deci e docent in psihologie ,si biolog-dietetician si scriitor si nu mai stiu ce altcevaDar de profesat profeseaza doar ca docent in psihologie..descopera chestii noi,creeaza noi teorii si le demonstreaza,chestii destea..Scrie carti de specialitate..
Lasa ca sunteti fete serioase si va tineti de acum de dieta,in ciuda lunii
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]