View Single Post
  #1699 (permalink)  
Vechi 14 mar 2011, 23:07:31
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Cred ca trebuie sa fii ff destept sa ai asemenea scoli.......
Mersi de pont...l-am gasit acum si pe undo ala...data viitoare o sa incerc dc va fii cazul...
Pai cam este...da chestia e ca tot invatand atata,nu stie sa bata un cuiPai mie ce-mi trebe psihologieGlumesc,e f de treaba ,daca vrei sa vezi cu ce se ocupa iti trimit link pe privat cu site-ul lui personal si cu site-ul asociatiei psihologice de unde face parte..da eu raaar intru acolo,ca ma ia durerea de cap,sunt chestii f complicate
Asa ma gandeam si eu sa le amestec cu iaurt ca asa fara nu cred ca imi vor placea...iar prunele am vz ca au aproape 300cal suta de grame....o sa pap doar cateva pe zii....
Pai la gustare sunt ideale,cate 7-8...
Citat:
Anterior postat de leutz Vezi mesajul
Buna seara! Aoleu...da' ce vorbiti...si eu de-abia va cunosc! Mi-e tare greu da' sper sa stiu cate ceva despre fiecare!
Kamyy, multumesc pentru urari!
Vento, super tare reteta, mai alex ca wassa pe care o consum e mai bogata in calorii. Ma duc sa vad de gasesc ingredientele si fac o portie! Multam' de sfat!
la mine e comic tare...dupa micul dejun si o felie mare de tort (cam 120g), de la colegele de birou (am trecut pe la serviciu sa nu ma uite), aveam 58,2kg... E tare faza...sa vedem maine.
Voi, unele, vad ca aveti spor! Bravo!!!
Pai inca vorbim putin..ca majoritatea au luat o pauzaNe inveti tu,apropo,eu sunt Emi
Si pt paine e usor,iti trebuie doar apa calda,faina integrala (si tarate daca vrei),juma de cubulet de drojdie proaspata si sare.Hartie de pergament,tava si cuptor cu 180 de gradeAi grija,coca sa fie mai moale,nu vartoasa,ca altfel iese de spargi capu la hoti
Sa ai spor!
Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Buna seara fete dragi! In continuare nu am timp, dar vroiam sa va zic ca suntem bine, sambata am fost la domnisoara doctor si am facut ecografie morfologica: avem aproximativ 500 g, am vazut-o amandoi in direct pe Andreea, i-am vazut nasucul, buzitele, ochisorii, manutele, piciorusele, creierul, plamanii, coloana, stomacelul... E asa de frumoasa!!Ne-a dat 3 poze, insa nu si in format electronic. Va pupam cu mult drag!
NU mai pot de drag..cred ca e minunata!Sa fie sanatoasa si voi la fel,sa va bucurati de eaCe a crescut..

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Ce frumos....daca da Dumnezeu si suntem sanatosi in august in romania imi scot steriletul si poate fac si un bebe.sa va traiasca si sa fiti fericiti.Si noi va pupam
Ce frumos...Suntem multe care vrem sa ramanem anul asta
Pup,Ella draga!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]