Subiect: Jurnal Elenoir
View Single Post
  #17 (permalink)  
Vechi 30 apr 2012, 20:05:28
Elenoir's Avatar
Elenoir Elenoir este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 29 sep 2010
Locaţie: Manchester, Anglia
Vârsta: 31
Dieta: fara macare grasa si dulciuri + sport
Date: 167cm, 60kg
Mesaje: 93
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Elenoir

Citat:
Anterior postat de DanielaDa Vezi mesajul


Da...normal, cum altfel decat cu fundul in masina
Raul a trecut. Am mancat o pulpa, un mic, 5 ciupercute la gratar si muuuulta salata. Si bineinteles 2 felii de paine ca nu am putut rezista...acum na, asta e..cam mult dar .bag maine sala .
Apropo de iaurturi grase, de dimineata s-a dus prietenul meu sa ia iaurt ca nu mai aveam...si i-am zis sa ia mili life cu omega 3...cu ce crezi ca s-a intors? Cu crema de iaurt 85kcal/100g....asa patesc daca l-am trimis pe el .
Care e treaba cu 32 de zile? Atat esti plecata? Esti in Manchaster cu facultatea?

Mai vb.
Te-am pupat
Da, sunt aici la facultate in anul 1. Mai am 32 de zile pana vin acasa in vacanta de vara Nu vin chiar de tot, la toamna ma intorc pentru anul 2. 5 ani fac in total
Cum a trecut raul la tine? Ai sarbatorit 1 Mai azi? Ai grija si maineeeee! Si cu iaurturile astea, vai, stiu cum e Trebuie sa-i faci lectia lui iubi, sa stie alta data. Ti-as sugera sa mananci mai putin din ele (o jumatate de cana daca pana acm mancai o cana), ca e pacat sa le arunci... pe mine ma doare sufletul sa arunc mancare

Apropo, eu am stabilit un record cu painea... n-am mai macat de cand m-am intors din Romania (adica din 15 aprilie) si sunt atat de mandra de mine
Ma ia cateodata o pofta de paine cu vinete sau pate sau chiar si prajita cu unt, dar ma abtin, ce sa fac Nu-mi cumpar paine deloc si atunci stiu ca nu sunt tentata Daca nu ma abtin cat sunt aici, crezi ca ma abtin acasa?! Aoleo Oricum mi-e groaza de cum va decurge dieta mea acasa Dar ma gandesc ca daca ma obisnuiesc de aici sa mananc mai putin si daca o sa vad rezultate, o sa fiu motivata si acasa sa mananc tot asa putin/cumpatat. Dar in fine, pana ajung eu acasa mai am o sesiune grea de trecut, asa ca sa nu zicm hop pana nu sarim gardul )