View Single Post
  #17 (permalink)  
Vechi 22 aug 2012, 21:54:45
yana42's Avatar
yana42 yana42 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 01 nov 2011
Locaţie: piatra neamt, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Montignac
Date: 160cm, 68kg
Mesaje: 588
Aprecieri acordate: 17
Am fost apreciat(a) de 33 ori in 27 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

Bună seara Emy
Felicitări pentru reuşită, pentru ambiţie şi perseverenţă...
Un buchet de flori de la surioare...
Ieri m-am întâlnit cu cea mică... cu Ella
Nu vrei să spun unde ne-am întâlnit ....la doctor
Şi-a făcut programare pe la ora 4 şi la 5 când trebuia să ne întâlnim, îmi spune că mai are încă trei 3 persoane în faţa ei şi că mai durează ...să ne întâlnim altă dată... Ei... m-am enervat şi m-am dus la ea să-i ţin companie....la coadă la medic... dacă ar fi trebuit să aştept acolo pentru mine ... îţi dai seama că nu stăteam
Aşa că am stat acolo la poveşti cam o oră ... şi cum ne hlizeam noi aşa, parcă ne ştiam de când lumea, ne atrage o acritură atenţia să râdem mai încet, că se supără doamna doctor ...Noroc că n-am mai stat mult şi am plecat...
Şi-am aterizat la o terasă... şi-am mai stat şi acolo vreo oră...şi-am băut ceva... ... hai să-ţi spun... un frape cu frişcă şi ciocolată....care arată demenţial ...şi a fost şi bestial ...
Şi culmea tehnologiei, nu am avut şi noi un aparat foto la noi... m-am chinuit eu cu telefonul meu antic...şi acum nu pot să le descarc în PC...
Tu când vii în Românica ...? Poate ne auzim... măcar la tel. Cât stai aici ?
.......Am vorbit şi cu cea mare... era cam supărată cu tatăl ei, pentru că nu se simte deloc bine
Pupici , o seară bună.
__________________
Jurnal yana42 - Cât de plăcut o fi, să FII SLABUTĂ ??? …
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tae-10621.html
yana42, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1504 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 987 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 730 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de yana42; 22 aug 2012 at 21:59:08.
Răspuns cu citat