Subiect: Jurnal Mihastef
View Single Post
  #17 (permalink)  
Vechi 03 ian 2014, 15:39:52
mihastef's Avatar
mihastef mihastef este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 11 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Rina's 90
Date: 160cm, 79kg
Mesaje: 153
Aprecieri acordate: 45
Am fost apreciat(a) de 104 ori in 85 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mihastef

Citat:
Anterior postat de soggy Vezi mesajul
Am venit sa te salut in casuta ta....si La multi ani si aici!
Sper sa reusesti cat de curand sa dai kilogramele in plus...sa aiba ce se mandri baietelul tau cu tine.
Te pup si sa-ti traiasca copilasii. Spor la kilograme in minus
La multi ani si tie soggy si ma bucur foarte mult ca ai trecut pe aici.


Citat:
Anterior postat de costina89 Vezi mesajul
Buna Miha
Am venit si eu la tine in casuta,de aseara te-am citit dar imi era prea somn sa mai scriu....sa-ti traiasca comorile.Cum se impaca baiatul cu surioara lui cea mica?
Iti doresc o lupta cat mai usoara cu kilogramele in plus,la vara vei fi o slabuta sunt sigura iar baietelul tau va fi super mandru de tine.

Spuneai ceva de supa limpede de la fetita ta....supa aceea contine si cartofi?sa intrebi fetele daca e buna.
Buna costina si bun venit la mine in casuta.Baietelul meu se impaca foarte binecu sora lui,o iubeste foarte mult,ma ajuta in tot ce e legat de surioara:schimbat,mancat,imbaiat,tot.Sunt foarte mandra de copii mei,de aceea vreau ca si ei sa fie mandrii de mine.
Si apropo de supa,nu am pus cartof in ea de data aceasta.
Va pup fetelor si ma bucur ca sunteti atat de saritoare.Sunteti chiar o comunitate pe cinste si ma bucur tare mult ca fac parte si eu din comunitatea voastra.
__________________
Jurnal de slabit Mihastef


mihastef, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1982 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1465 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]