View Single Post
  #17 (permalink)  
Vechi 24 sep 2009, 11:17:12
ever_eve's Avatar
ever_eve ever_eve este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 05 aug 2009
Locaţie: D, Olanda
Vârsta: 42
Dieta: incapatanarea:)
Date: 155cm, 43kg
Mesaje: 6
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Slabutele din Germania ...sa vina la apel

Citat:
Anterior postat de alina_h Vezi mesajul
Hallo Spatzi ! Mersi mult pentru pont,am gasit si in Toom dar nu le-am cumparat inca
Aaaaa,sa stii ca si tu esti prima de pe forum din Germania care mi-a raspuns.Mai sunt fete,.dar m-au ocolit

Tocmai am observat ca am inceput amandoua cam de la acelasi nr de kilograme si vrem sa ajungem la aceeasi greutate .Super tare !
De cand tii dieta?Si care anume?


Ever_eve,imi cer mii de scuze ca vin atat de tarziu sa-ti raspund,despre Olanda nu situ,n-am ajuns pe acolo inca,dar de mancarea din Germania nu sunt multumita.Pentru mine ingrasa si ...apa pe care o beau . Eu incerc sa gatesc totul acasa si sa ma aprovizionez cu produse de la tarabele turcesti


Te cred ca incerci sa nu mananci din oras. Eu faceam doar o comparatiesi Germania cu siguranta are papa mai buna, in ideea in care aci produsele- de la paine la carne si verdeturi - nu au nici un gust. Iar covrigi nici nu gasesti, ....ce sa mai zic de brezel-ii? frumos mirositori din garile din Germania....,care,evident si ingrasa mult. Si eu gatesc acasa, nu-mi plac semipreparatele si... ma pierd de-a dreptul printre produsele din supermarketuri cautand ceva bun si sanatos.Dar gasim noi calea de mijloc
Ganduri bune si ai grija de tine.
__________________
Răspuns cu citat