View Single Post
  #170 (permalink)  
Vechi 15 iun 2012, 14:05:04
kad_cor's Avatar
kad_cor kad_cor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 sep 2009
Locaţie: Sighetu M, Romania
Vârsta: 61
Dieta: fara dulciuri
Date: 170cm, 96.6kg
Mesaje: 1.052
Aprecieri acordate: 242
Am fost apreciat(a) de 1.557 ori in 759 mesaje
Implicit Re: Jurnal Kad_Cor -Trebuie sa reusesc

Incerc sa fiu realista : sunt intr-un oarecare impas.trebuie sa-mi corectez inaltimea m-am masurat mai .... corect nu am decat 1.70 desi dupa multe incercari de a mentine de o dieta , cred ca sanse mai mari sa-mi ating telul este sa cresc 15 cm .Imi propun sa fiu consecventa si apoi ajung la servici incep problemele ( de zi cu zi) apoi vb cu fetita pe net si gata: ma apuc de mancat (primul servici il am la o fabrica de paine deci nici o seansa sa nu am ce manca.Ajung la ora 14 la serviciul 2 aici nu e fabrica de paine deci pas mancarea. La ora 18 ajung acasa asa ca pun masa si evident ma razbun pe toate problemele nerezolvate sau in curs de rezolvare prin mancare si cand in sfarsit simt stomacul ca este supra plin atunci parca si problemele dispar sau macar nu sunt asa de importante .Nu prea stiu ce sa mai fac cu mine .Incerc sa am frigiderul cat se poate de gol (sunt totusi un om inventiv si am constatat ca ma descurc in orice imprejurare de genul asta). Singura constanta (pana acum) este drumetia de duminica care in saptamana asta dispare( plec in delegatie duminica si sambata lucrez.).Recitesc si ma gandesc ca e greu sa fii sincer dar chiar nu stiu ce sa mai fac cu mine.Azi am probat niste pantaloni dar nu am incredere ca fermoarul va fi functional toata ziua asa ca am renuntat la ei
Pe curand