View Single Post
  #1709 (permalink)  
Vechi 30 ian 2015, 06:42:03
danuta's Avatar
danuta danuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 feb 2009
Locaţie: Galati, Romania
Vârsta: 53
Dieta: M Bilic
Date: 170cm, 102kg
Mesaje: 2.650
Aprecieri acordate: 1.220
Am fost apreciat(a) de 2.330 ori in 1.559 mesaje
Implicit Re: Jurnal slabit orhidee

buna dimineata orhidee
am citit ce mi-ai scris la rozi dar am venit aici,nu vreau sa acaparez jurnalul ei...stiu ca e o draguta si nu se supara
referitor la alimentatie....cu sotul nu am nici o sansa sa ii schimb radical alimentatia,stiu ce am la usa.....asa ca sa guste din ce mi-as face eu da dar ca sa il schmb total....nu cred.....dar mai stii.....cu baiatul nu stiu acum...poate in timp da.....dar momentan ma intereseaza sa experimentez pe mine si apoi vad cum fac cu ei.
am sa ma duc mai inapoi in jurnalul tau sa vad cu ce combinatii ai inceput,as incerca pe weekend ceva sucuri,acum nu stiu cat poate face storcatorul meu...il am de 15 ani si l-am folosit de vreo 4-5 ori si atunci ptr portocale sau grefe...era baiatul mic si ii faceam lui
te pup verde si multumesc ptr ajutor ca sigur te voi mai stresa...fug sa ma pregatesc ptr munca
__________________
danuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2283 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1766 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1509 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui danuta:
corinnef (30 ian 2015), orhidee (31 ian 2015), rozica1965 (30 ian 2015)