Subiect: Jurnal LoLy
View Single Post
  #171 (permalink)  
Vechi 11 apr 2010, 13:06:04
LoLy's Avatar
LoLy LoLy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Bari, Italia
Vârsta: 55
Dieta: Monti pers
Date: 171cm, 107kg
Mesaje: 5.366
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal LoLy

Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul
Neata, Loly! Iti doresc o duminica perfecta!
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna, draga mea LolyNu fi trista, o sa reglezi tu si cantarul, acum prioritatea ta ar trebui sa fie sanatatea..La voi acolo nu e Cetac?Eu acolo fac analizele toate, platesti, e drept, dar nu astepti deloc, faci tot a doua zi..De ex pt testul papanicolau ma programasera in septembrie si era in mai, iti dai seama ca daca aveam ceva pana in septembrie eram si ulceleAsa ca l-am facut la Cetac..imediat, in acea saptamana.
iti urez o zi buna...Aaa, mai ia si tu pozitie in fata familiei, stiu ca sunt traditionalisti in sud, da ce-or sa faca daca intri un pic in greva, ma intreb?
Multumesc fetelor pt toate cuvintele confortante! Ce bine ca v-am gasit!
Am devenit constienta de faptul ca treb sa-mi vad de sanatate pt ca nu mai aveam de ales din moment ce nu ma simteam bine.Aici nu e Cetac.Eu ma duc la Policlinico Univ.Bari,care e ca un oras (lasi masina in parcare si e asa de mare ca umbla autobusul inauntru care te duce la ce sectie vrei-fiecare sectie e cat un spital de la noi).E cel mai mare si renumit aici in sud si cel de la San Giovanni Rotondo(unde e Padre Pio) si de aceea timpurile de asteptare sunt asa de lungi.Ginecologa mea s-a specializat acolo si cunoaste toate miscarile(acolo am si nascut cu ea) si de aceea nu vrea sa ma duc in alta parte.Trebuie sa platesc scump sarcinile cu toate complicatiile ce mi-au facut,dar a meritat:cele 2 fete sunt capodopera vietii mele