View Single Post
  #1718 (permalink)  
Vechi 02 feb 2015, 21:23:46
danuta's Avatar
danuta danuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 feb 2009
Locaţie: Galati, Romania
Vârsta: 53
Dieta: M Bilic
Date: 170cm, 102kg
Mesaje: 2.650
Aprecieri acordate: 1.220
Am fost apreciat(a) de 2.330 ori in 1.559 mesaje
Implicit Re: Jurnal slabit orhidee

Citat:
Anterior postat de corinnef Vezi mesajul
Draga mea , daca cumparai si tu alta firma de cantar poate aveai mai putine kg Mi-a fost dor de tine , de voi ... Cum mai esti ? Ce mai bucataresti ? Cum te descurci cu noul stil de viata ? Pofte ceva ?
Eu am o shaorma cat casa in cap , stii vorba aia : mi s-a pus pata si nu iese cu nici un detergent Nici macar cu nuci de sapun
Pe sucuri ma simt bine . Am inceput un program de 5 saptamani se numeste wellness tricks de pe iubim si gatim . In fiecare saptamana avem cate o provocare iar saptamana asta are sa treaca f usor pentru mine : trebuie sa beau 2 l de apa pa zi

am descoperit si eu programul asta pe facebook in seara asta.....m-am inscris si eu....bine momentan nu ma prea pricep pe acolo dar ma tin si eu de el....de maine ca azi nu stiam de el.....am baut cam 1.5l azi ...dar apa si ceai...la programul asta trebuie doar apa sau se pune si ceaiul
te pup si aici
__________________
danuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2283 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1766 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1509 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui danuta:
corinnef (03 feb 2015)