View Single Post
  #1719 (permalink)  
Vechi 23 aug 2010, 18:49:22
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Emy , spor la treaba si sa ne auzim cu bine...in cazul in care nu suntem pe aceiasi lungime de unda iti spun drum bun de pe acum,distractie placuta la nunta sdi sa-ti rezolvi favorabil prblemele cu proiectul...
Multumesc mult Angeladar poate mai gasesc timp sa intru si maine seara, ca tare o sa-mi fie dor de voi


Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
Nepotelul tau astazi este bine,doar ca nu prea vrea sa papedar nu-i bai ,papa el cand i-o fi foame!!!!
Ce bine , poate e prea cald si nu are pofta de mancare
Citat:
Anterior postat de RaluRalu Vezi mesajul
Buna, dragele mele!
Am intrat doar sa va salut si sa va doresc o saptamana minunata ca voi!
Din pacate nu am alte vesti... Starea lui este neschimbata de asta-noapte Dar nu vreau sa va intristez
Symonycy, te rog din suflet sa lasi tristetea la o parte... Eu voi fi bine si voi trece si peste asta cumva... Dar faptul ca te stiu si pe tine trista, nu ma ajuta defel... Ok?! Ti-am trimis si un mesaj privat
Va pup dulce pe toate
Ralu, eu zic ca e puternic si lupta pentru viata lui, o sa vezi ca o sa fie bine, eu ma rog pentru el si sper sa se faca bine.
Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
buna fetelor,
nu mi-a mers net-ul , intru repede sa va salut
cum a fost in weekend?
sper ca maine sa pot intra mai mult
va pup
Pupi, Crina, a fost cam haotic weekendul asta pt mine, sunt ocupata cu ultimele pregatiri, zici ca plec pentru un an
O seara buna, crinuta!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]