View Single Post
  #172 (permalink)  
Vechi 04 aug 2011, 12:34:16
Dydee21's Avatar
Dydee21 Dydee21 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 mar 2011
Locaţie: hopeland, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Dieta pt hipotiroida
Date: 158cm, 115.1kg
Mesaje: 224
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Eu citisem ca luciu a slabit si cu ajutorul antrenorului de fitness Florin Uceanu,el i-a facut dieta si programul de exercitii.Dieta includea multe lactate slabe dar si batoane de proteine(nu le mai stiu numele) zilnic + sport mult.
Si eu din cate stiu lactatele ajuta la slabit pt ca au calciu si dupa cum am zis mai demult,calciul ajuta la slabit si lipsa lui te face sa slabesti mai putin sau deloc Despre batoane de cereale,proteine etc nu prea am o parere buna.nu stiu daca ajuta sau nu dar eu prefer mancarea in locul acestor batoane.

De dieta asta de care zici nu am auzit dar suna a dieta disociata si disociatele te slabesc dar nu stiu cat ai sa rezisti sa o ti.De exemplu cum vei rezista 2 zile numai cu iaurt slab?O sa-ti vina acru Lactatele te si baloneaza,eu zic ca e bine sa le mananci dar doar lactate intr-o zi?Nu stiu daca e o idee buna
Sau 4 zile de fructe?O sa te apuce foamea si pofta si nu stiu daca rezisti..Mai ales ca esti o pofticioasa de dulciuri,sau banuiesc ca oricum le incluzi si pe ele.
ziua gen iaurt dimineata si carne+salata restul zilei imi suna mai bine,asta ti-as recomanda-o
__________________


" Daca vrei sa ai ceva ce n-ai avut niciodata,e nevoie sa faci ceva ce n-ai facut niciodata! " -Alexandra Dorneanu

Ultima dată editat de Dydee21; 04 aug 2011 at 12:48:00.
Răspuns cu citat