Subiect: Jurnal stefy2009
View Single Post
  #174 (permalink)  
Vechi 12 apr 2013, 21:50:07
mihaela01's Avatar
mihaela01 mihaela01 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 28
Date: 158cm, 57kg
Mesaje: 923
Aprecieri acordate: 172
Am fost apreciat(a) de 100 ori in 83 mesaje
Implicit Re: Jurnal stefy2009

Citat:
Anterior postat de stefy2009 Vezi mesajul
In prima saptamana putem sa luam pauza joi si duminica putem face Daca facem duminica facem defapt ziua de luni nu ? Si dupaia luni o sa facem ziua de marti ?Decalam un pic programul
Si eu m-am mai rasfatat Nu m-am mai cantarit . O sa ma cantaresc luni sa vad cam pe unde batO sa ma si masor . Oricum ma intereseaza mai mult centimetrul , decat cantarul
M-am distrat . Am mancat putin din toate , exact asa cum mi-am propus Am mancat si o portie de cheesecake de casaBun rau de tot
De luni , la treaba frate Eu o sa dau raportul in jurnal cu ce am papat , sport Daca vrei vi si tu si dam amandoua Ca dulce o sa mai mananc cioco neagra ( ca am 2 in frigider , si nu le mananca nimeni , decat eu ) si fructe
Vezi ca trebuie sa avem peste 1000 calorii zilnic , ca acum daca o sa facem sport o sa consumam
Citat:
Anterior postat de stefy2009 Vezi mesajul
BunaAm facut o plimbare de 2 ore Este asa frumos afara Acum trebuie sa plec la tara Va doresc un weekend minunat
Mihaela luni ne asteapta BBL
Eu o sa mai intru luni
Crede-ma ca sunt atat de somnoroasa incat ,nu am inteles mai nimic din ce ai spus mai sus .
O sa vad si eu sigur pe ce data plec si pe ce data ajung inapoi acasa, poate ne incadram cumva .
A fost foarte frumos afara , si eu am mers cu puiu meu pe afara astazi :d.
Distractie placuta .
De luni incepe tortura (ar fi fost frumos sa fie doar o gluma , dar o sa ne aducem aminte de bbl si in somn , cand o sa ne doara fundul si o sa putem dormi doar pe burtica ) )
O sa imi cumpar si eu cioco neagra si ceva fructe.
Mi-ar face placere sa dau si eu raportul multumesc frumos pentru invitatie , esti o scumpa .
__________________
Fat I'm gonna BURN you!
I Promise!
mihaela01, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1951 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1434 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 918 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]