View Single Post
  #1742 (permalink)  
Vechi 12 mar 2012, 09:48:50
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Buna dragele mele...
Felicitari Diana pt scadere!!!!
Emy draga mea doar o data e 8 martie...eu aseara am papat pizza..dc nu mai facem abateri asa mari eu zic ca e ok....
Ella sanatate multa draguta....
Flori bineinteles ca am primit de la sotul meu...dar la noi e ceva obisnuit si voi stiti destul de bine...doar ca ieri nu el mi le-a adus ci florareasa a venit pe la 14,30 cu ele...apoi am aflat ca el a mers pe la 12,30 si nu mai aveau si dupa ce au primit,mi-a facut buchetul si a venit cu el personal...unde am stat inainte era aceasta florarie si fetele ne stiu f bine....
Azi a venit un pachet de la H&M...i-am comandat la Darius o geaca...de care vroia el am cautat in 2 orase si nu am gasit...si pe net doar aici...si la Sorana o perche de bascheti cu hello kitty...tare mandrii sunt amandoi...
Acum il astept pe sot sa vina acasa si mergem la cumparaturi...maine lucrez asa ca nu ne auzim decat pe duminica cred.
Week-end frumos va doresc la toate!
Va pup!!!
Ma bucur pentru voi ,sa le purtati sanatosi
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]