View Single Post
  #1750 (permalink)  
Vechi 12 mar 2012, 10:49:16
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Lacra cred ca esti tare multumita sufleteste de baiatul tau...doar ei sunt bucuria noastra si de la o anumita varsta incepem sa traim pri realizarile lor...

Lacra draga,asa a murit si socrul meu...duminica fusesm la el si martea la pranz era mort...nu era bolnav,nu lua pastile,era plin de viata si avea atatea planuri pt.viitor...Dumnezeu sa-i ierte si sa-i odihneasca...
iti inchipui ,angi..sambata diminiata eram la concurs cand m-a sunat sotul ..el l-a gasit mort am plecat imediat la tara cu cele ce trebuiau ,copii i-am lasat acasa ..a venit sora mea mai tarziu si i-a luat la ea ..iar sambata seara m-a sunat sa-mi zica de baiat ..am inceput sa plang de bucurie si de tristete ca nu eram langa el ..sa-l pup si sa-l felicit
copii nu i-am luat la inmormantare asa ca ei nu realizeaza dar sotul meu este f afectat si tb sa-l ajut sa treaca ..si el se gandeste la copii si se imbarbateaza
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].