View Single Post
  #1755 (permalink)  
Vechi 25 aug 2011, 08:48:53
mirelut's Avatar
mirelut mirelut este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 20 iul 2011
Locaţie: tulcea, Romania
Vârsta: 46
Dieta: mihaela bilic+personalizata
Date: 170cm, 107kg
Mesaje: 14
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 100-110 kg

Citat:
Anterior postat de roxanita Vezi mesajul
nu e nici un secret tin dieta 100% deocamdata nu am avut abateri , fac cat de des pot putin sport , mers , bicicleta , tenis , innot . normal ca am avut zile grele , inca mai am dar ma gandesc unde vreau sa ajung , am mai multa vointa ca de obicei cand faceam vreo dieta ma gandesc unde vreau sa ajung , sa merg sa imi cumpar imbracamintea care o vreau nu ce pot
acuma sper sa nu ma las
multa bafta ! trebuie sa ne scapam pana la urma de povara asta ne trebuie rabdare si multa vointa
eu am fugit din categoria asta , dar mai trec in vizita sper sa nu mai vad 100 niciodata ! Doamne ajuta !
va astept cat mai repede la categoria urmatoare
multumesc roxanita din suflet pt vorbele incurajatoare.

si ma bucur ca au aparut atatea fete noi sa ne sustinem.

momentan, continuu sa ma monitorizez cu mancarea sa nu sar calul si slabesc f incet sau deloc si mama si bunica mea au avut cancer din fericire mama a supravietuit si ma innebuneste gandul de a manca atata carne si alimente asociate acestor boli. iar eu sunt o carnivoara dar creierul meu se incapatineaza sa nu inteleaga stomacul si ma trimite tot timpul la fructe si legume.
o sa incerc sa jonglez cu ele ca sa nu depun....

multa bafta
mirelut, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2093 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1576 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat