Subiect: 9 months to go!
View Single Post
  #1779 (permalink)  
Vechi 26 mar 2013, 13:05:08
rainbow's Avatar
rainbow rainbow este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 sep 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 38
Date: 168cm, 103.5kg
Mesaje: 4.946
Aprecieri acordate: 6.039
Am fost apreciat(a) de 2.164 ori in 777 mesaje
Implicit Re: 9 months to go!

Citat:
Anterior postat de dorutza Vezi mesajul


sa nu dai foarte mult pe carucior, ca nu are rost..adica noah is niste criterii acre trebuie urmarite in functie de nevoi... cat vrei sa dai pe el???
si sa fie o culoare sa poti sa-l folosesti si la baiat si fata, pt ca nu se uzeaza tare si merge si pentru bebe 2 daca mai vrei unul..
caruciorul nostru e foarte robust are 3 trepte de ridicare si e mare de tot, dar noi nu stam la bloc si n-am avut probleme.. plus ca l-am folosit mult offroad pe pietris si alte cele... asa adormea bebe cel mai bine, nu pe trotuar
sunt tare moderne caruciorele de azi... dar nici nu merita sa dai multi bani pe ele... adica iti trebuie si landou si scoica..si carucior..
sa nu te bazezi prea tare ca o sa poti merge si-n colo si-n coace dupa nastere.. nu prea-ti vine sa pleci de langa puiutz..
stiu exact de unde merg sa cumpar..punct ochi punct lovit...merg direct.Caruciorul e 2in1 si costa 850 ron.Atat era in Auchan,in alt magazin am vazut cu 1000ron.Scaun de masina nu imi trebuie,ca nu avem masina..asa caruciorul are landou si partea sport.
sper ca se vede poza.Eu vreau pe turcozul acela,nu pe rosu,care e mai mult spre roz

Ultima dată editat de rainbow; 26 mar 2013 at 13:08:42.
Răspuns cu citat