View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 10 iun 2009, 18:25:38
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Cum sa slabesc 10 kg?

Ohh fetele scumpele multumesc de raspunsuri.
Pai eu sunt activa...serios ca sunt. Ma rog, am saptamani cum au fost ultimile 2 in car enu am facut nimic, da rin general sunt activa. Alerg (jogg) cam de 2-3 ori pe saptamana..as ain jur de 35-40 de minute si merg si la hot yoga de cateva ori pe saptamana.

Acum, problema e cu mancarea..cu dulciurile in general, cu modul in care le combin. Aici gresesc eu. Mai gresesc ca sutn tare cumintica ziua la serviciu dar cum ajung acasa si dau de al meu dragalas..si ne punem pe mancare...si ce mai...fericirea pe capul nostru..si asta in general la ore tarzii...

Da, cred ca am sa merg pe Monti un pic. Imi place ideea in care explica cum sa nu combini proteinele cu carbs, lipide..etc

Impreuna cu voi am sa-mi doresc sa pierd din kileogramele astea care incep sa ma incetineasca in miscari.

stiuuu, nu vreau sa pierd 10 kile intr-o luna...nu, nu, nu...chiar vreau slow..pentru ca stiu ca daca le pierd slow..atunci le pun mai greu inapoi.
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].