Subiect: Jurnal Marinuta
View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 04 aug 2010, 09:02:53
Un Pai Roz's Avatar
Un Pai Roz Un Pai Roz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 03 dec 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 36
Dieta: numar calorii
Date: 158cm, 80.2kg
Mesaje: 3.165
Aprecieri acordate: 241
Am fost apreciat(a) de 263 ori in 176 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marinuta

Citat:
Anterior postat de marinuta Vezi mesajul
Sincer chiar tare bine ma simt , adica ziua mai pun o felita de piine in gura, sau doar o jumatate, mai maninc si cite o ciocolata pt. diabetici ca aceea nu are calorii
Citat:
Anterior postat de marinuta Vezi mesajul
Fetita mea are 1 anisor si 2 luni, maninca tot, adica maninc si mazare uscata( fiarta) supe de legume mai pun ceva in gura si brinza cu verdeata, chiftelute din peste.... nu maninc numai salate. Dar sincera sa fiu iubesc tare tare rosiile si maninc salata si tare bine ma simt
Citat:
Anterior postat de marinuta Vezi mesajul
Da, dar nustiu de ce nu pot face asa ceva, cind ma vede fetita plinge de doamne fereste, e rau daca inlocuiesc aceste 2 sporturi , pe mersul pe bicicleta vreo 2 ore? E bine ce maninc sau nu ?
Marinuta, bicicleta este foarte buna, daca reusesti sa faci!
Am vazut ca te au avertizat fetele in legatura cu caloriile ( niciodata sub 1000), de ce nu le introduci tu in calculator ( Cum se foloseste calculatorul de calorii? ) sa vedem noi ca papi peste 1000 si sa ne linistim?
e bine ca iti plac rosiile, poti sa mananci o groaza fiindca nu au asa multe calorii..au cam multi carbo, dar merg....mie imi plac castravetii foarte mult si eu mananc cam 1 kg pe zi....legumele nu prea sunt in exces niciodata din cate am invatat ( totusi diversitatea e buna!)
Iti doresc o zi frumoasa!
__________________
Jurnal vechi :
JURNAL ALEXANDRA- UN PAI ROZ
Un Pai Roz, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.