View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 27 aug 2010, 15:44:12
MCS's Avatar
MCS MCS este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 17 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 48
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 165cm, 58kg
Mesaje: 537
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal MCS - 34 ani

Daaa....am adormit aseara asa impachetata cum eram...nu am mai citit/scris nimic...
Deci...sa incerc sa reconstitui meniurile ultimelor zile, sper sa imi aduc aminte. Cu promisiunea sa le postez de acum inainte in fiecare seara, ca altfel nu mai tin minte.

Miercuri
mic dejun - cafea, iaurt cu colonhelp, grapefruit
pranz - bucatele de carne de vita fiarta (pescuite din vita Stroganoff) cu salata de varza, cafea
gustare - mar
cina - salata de varza

Joi
mic dejun - cafea, 2 galete de orez cu iaurt mancate in fuga spre masina (m-am trezit foarte tarziu, nu am mai avut timp decat sa ma imbrac si sa fug )
pranz - orez chinezesc, cafea
gustare - mar
cina - 3 felii de galete de orez cu zacusca, 1/2 mar

Vineri
mic dejun - cafea, branza de vaci cu marar, 2 galete de orez, 1 ou fiert
pranz - 1 pulpa de pui la cuptor cu castraveciori in otet
gustare - mar
cina - salata de varza sau pepene (l-am cumparat aseara cand am iesit de la sala, dar era cald cum a stat in soare si nu l-am macat; acum numai bine s-a racit)

A...si am inceput sa beau ceai. Un ceai chinezesc antilipemic dat de medicul homeopat care sta de cateva luni prin sertar si m-am gandit ca poate ar fi bine sa...Rau nu are ce sa-mi faca, e din vreo 4 feluri de ceai verde, Gynostemma, seminte de casia...

Si mai nou am racit, mi-e rau si ma dor toate...Ii tot dau cu vitamina C, sper sa scap repede.
MCS, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.