Subiect: Jurnal ada646
View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 07 ian 2010, 10:14:07
ada646's Avatar
ada646 ada646 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: south beach
Date: 168cm, 64.5kg
Mesaje: 574
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Jurnal ada646

[ada scumpa stai linistita ca nu esti singura care trece prin perioade d`astea...

si eu am avut o perioada d`asta ... am simtit ca imi iau campii... cand ma puneam la somn ..rupta de oboseala ...tot eram nemultumita ... dar e doar o perioada .... invata sa te pui la nani si sa zici "Merci mie si lui D-zeu ca am avut o zi mai buna decat ieri sau decat atunci cand..."... incearca sa gasesti bucuria si placerea si in zilele de monotonie... lasa telenovelele sau filmele... ca viata nu e asa .

Eu ca sa ies din starile astea ma apuc si mut mobila prin casa si fac redecorari sau joaca niste trivia

si PS: nu esti grasa ...esti plinutainvata sa fii mai indulgenta cu tine si mai dragutza]

multumesc pt incurajari, sunt perioade care trec, asa e. s-a intamplat sa am o zi mai proasta atata tot si am simtit nevoia sa-mi vars amarul. in nici un caz nu ma deprima ca nu traiesc ca-n filme, pur si simplu sunt cateva chestii care nu imi plac, inclusiv greutatea si o sa incerc sa le schimb. si din pacate oricat de mult as vrea sa privesc partea plina a paharului trebuie sa fiu realista, deci sunt grasa, nu zic asta ca sa ma deprim ci ca sa ma ambitionez.