View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 04 iul 2011, 10:16:39
dupy's Avatar
dupy dupy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 10 sep 2010
Locaţie: *, Romania
Vârsta: 30
Dieta: constientizare
Date: 166cm
Mesaje: 612
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Post Re: Ma ascund ca tin dieta pentru ca cei din jur ma judeca: " nu esti grasa, ce dieta iti trebuie ti

Citat:
Anterior postat de iulia10 Vezi mesajul
Si tot ele sunt revoltate ca noi facem eforturi sa aratam bine. Cred ca atacul asta al lor asupra noastra este un fel de scuza pentru ele ca nu reusesc.
da. sa stii ca de multe ori eu ma gandeam cu invidie la fetele care nu au niciun stres cu mancarea, care au o silueta de invidiat..
dar am aflat ulterior ca lucrurile nu stau chiar asa nu ne dam seama, fiinda lucrurile astea nu se striga, da in ziua de azi 3fete din 4 sunt preocupate de "grasime".
Am in clasa o fata care "ciuculeste" tot timpul ba de la unu ba de la altul) si ma gandeam ce bine arata, nu are niciun stres, pana sa imi zica in tecere colega ei de banca ca ia la ceaiuri de slabit...
Majoritatea au fixatia asta cu slabitul, doar ca o ascund asa ca nu te mai gandi ca esti sungura;nu. poate esti singura mai sincera , care nu s`a ascuns; atat. Dar de gandit la slabit si ele s-au gandit, ca altfel nu ar fi fost atat de revoltate pe decizia ta, le-ar fi fost indiferent
__________________
Jurnal Dupy
Ideal/ Scop: Nicole Scherzinger


"Marile rezultate au nevoie de mari ambitii." - James Champy
You can make excuses or you can enjoy results. But you can do both.
dupy, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat