Subiect: Jurnal lulus07
View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 17 aug 2011, 09:55:57
lulus07's Avatar
lulus07 lulus07 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 mar 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Hipocalorica
Date: 165cm, 67kg
Mesaje: 710
Aprecieri acordate: 76
Am fost apreciat(a) de 120 ori in 86 mesaje
Implicit Re: Jurnal lulus07

multumesc, sunt intr-adevar mandra de cate am reusit sa pun in ordine in viata mea Dar, dupa cum vezi (de aceea am pus si momentul in care am reusit sa fac toate aceste lucruri), e un proces foarte indelungat. Mai am putin si se fac 3 ani de cand am renuntat la sucuri, la fumat samd. Acum ar trebui sa inceapa sa se vada si rezultatele. Mai am 2 kg pana ajung la greutatea de dinainte de sarcina, dupa care inca 3 si ajung la greutatea pe care o aveam la nunta... Iau si eu niste repere in ordine inversa, putin cate putin
Ref la crema anticelulitica, eu folosesc doua tipuri, pe care le alternez (nu stiu daca am voie sa dau nume), dar in paralel folosesc manusi abrazive la dus, precum si zatul de la cafea (cam 1/saptamana). Sa stii ca e destul de eficienta metoda (probabil si in combinatie cu sport, dieta si multa apa) - chiar se vede o oarecare imbunatatire. Asa ca...hai, ia-ti si tu crema si sa comparam rezultatele! Stii, uneori, seara, dupa ce o bag pe Ilinca la somn, ma duc sa fac un dus - si asa as vrea sa stau doar sa lenevesc in apa... Insa vad manusile abrazive si imi zic: ok, hai ca nu e asa greu! Si dupa aceea, folosesc si crema, neaparat, ca altfel la ce m-am mai chinuit sa fac si masajul la dus!?!
pup si o zi absolut minunata si tie! (si sa stii ca astept sa imi zici ca ti-ai luat crema)
__________________
Jurnal lulus07