View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 21 nov 2011, 19:18:43
Aura86's Avatar
Aura86 Aura86 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 14 aug 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Dieta grupelor sanguine
Date: 180cm, 109kg
Mesaje: 4
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Thumbs up Re: Sa tinem cont de dieta pe baza grupei sanguine?

Buna tuturor slabutzelor in devenire !

Si eu am grupa A2 si vreau incepand de maine sa ma apuc de acest regim.Planul este ca o sa imi intocmesc regimul pe baza alimentelor benefice(adik o sa fiu propriul meu medic nutritionist),sper sa functioneze.De curand am tinut cura cu varza timp de 6 zile si am slabit 5 kg,chiar azi m-am cantarit,si de maine vreau sa incep acest regim care o sa fie pe termen lung si o sa fac si sport mai intens.Vreau sa mai slabesc ink 20 de kg.Sper sa functioneze.Peste 2 saptamani am de gand sa repet cura cu varza si apoi iar regimul acesta si sport bineinteles.Am observat ca ceaiul verde imi este destul de benefic si este indicat mai ales celor cu grupa A2.De maine o sa incep planul si o sa va anunt daca functioneaza.
E cineva cu aceasta grupa care a avut rezultate?Eu am mai citit ca pe langa ca slabesti,iti imbunatateste si sistemul imunitar si incetineste procesul de imbatranire,deci eu cred in el si am speranta ca voi avea rezultate,ideea e sa te apuci de un regim ,sa faci pasul si sa perseverezi bineinteles,asta e cel mai important.Va puup si o sa va mai anunt pe parcurs rezultatele mele.
__________________
Esti ceea ce mananci!
Răspuns cu citat