View Single Post
  #180 (permalink)  
Vechi 17 dec 2009, 19:30:23
dorutza's Avatar
dorutza dorutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 22 oct 2009
Locaţie: Baile 1 Mai, Oradea, Romania
Vârsta: 37
Dieta: -
Date: 160cm, 63.55kg
Mesaje: 4.856
Aprecieri acordate: 715
Am fost apreciat(a) de 1.649 ori in 766 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul

Dar s-a intamplat ceva aiurea. Eram la masa sus in Unirii si vb cu prietena mea si l-am vazut, de la spate, pe fostul in drpetul baii. Si m-am blocat, am inceput sa ma balbai, m-am ridicat de la masa cu prietana si iubi ca sa plecam, numai sa nu dau nas in nas cu el. Si al meu iubit s-a prins ca nu e ceva ok si mi-a zis ca s-a citit pe fata mea ca inca mai am sentimente pt fostul. Offff, trebuie sa repar gresala fata de el.

Mentionez ca am fost cu fostul 4 ani si vreo 4 luni si eu i-am dat papucii pt ca nu ii mai suportam fazele si geloziile.

?
si cu actualul de cat timp esti?
si io ma comport aiurea daca ma intalnesc cu vreun fost iubit, nu cu unul anume ci cu oricare dintre ei, sau daca nu ma comport, pe dinauntru tot aiurea ma simt...
asta e
desi il iubesc foarte mult pe sotul meu, asa se intampla
dorutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1777 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1260 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 486 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]