View Single Post
  #180 (permalink)  
Vechi 22 mar 2011, 08:33:59
Monica17's Avatar
Monica17 Monica17 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 11 dec 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 64kg
Mesaje: 3.193
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)

Citat:
Anterior postat de Alexandra Andreea Vezi mesajul
Neatza Mona!




Ma bucur mult ca ai fost cumintica, si ca incerci sa eviti cartofii! Sa fii atenta si la faina alba si la orezul normal! Daca vrei poti sa papi ciocolata cu 85% cacao!



Ehhehe, toata lumea ar schimba cate ceva la el! Dar trebuie sa stim sa ne iubim asa cum suntem noi! Si eu sunt taur! De asta ne intelegem noi!

O zi frumoasa sa ai! Si sa nu te superi ca o sa iti raspund de pe o zi pe alta, dar nu am timp, si dimineatza mai trec pe la slabutze sa vad ce au facut! Dar stai linistita ca nu scapi tu de mine! Aaa...trebuia sa comentez eu ceva...am vazut in meniul tau cereale...alea contin zahar...te sfatuiesc sa iti iei cereale integrale de la Plafar! Gata, fug!


Neata Ale !
In primul rand iti multumesc pentru ceai
Ciocolata evit sa-mi cumpar, fie ea si cu 85% cacao pentru ca imi place atat de mult incat sunt in stare s-o mananc pe toata! .... nah! ce sa-mi faci? prefer sa stau ceva si odata la ceva timp sa mananc mai multa.. intr-o zi de weekend dupa vreo luna pauza!

Nu ma supar pentru ca nu am de ce. Acum fiecare scriem cand putem..ca asta e situatia!
Iar in legatura cu cerealele....stiu ca nu sunt geniale ... Dar inca ma lupt cu pofta de dulce... Si ma gandeam eu, ca daca am renuntat la 3 in 1,deci am eliminat o sursa de zahar, nu cred ca imi faceau asa mult rau cerealele alea.Totusi o sa incerc sa le evit ...

Vad ca discut cu un tauras! E bine!
Te pup
O zi minunata!
__________________
Jurnal Monica17

"Gesturile marunte, neimportante sunt acelea care fac viata suportabila.
Un zambet, o atingere, un cuvant, putina atentie, o privire ingrijorata.."