View Single Post
  #18106 (permalink)  
Vechi 05 aug 2013, 17:37:38
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de Ema55 Vezi mesajul
Servus Rozy draga!
O multime de vesti minunate ne-ai adus!
Ma bucur mult ca au ajuns cu bine in tara toti ai tai, mai ales ca a reusit si fiul tau sa vina, chiar daca intalnirea a fost de scurta durata - in relatiile interumane este foarte importanta si calitatea acestora, nu doar cantitatea.
Mi-a facut mare placere sa o revad pe Alessia in poze, in bratele tale, in familia bunicilor sai. Puiutul acesta de om e o bijuterie de fetita, cu ochi superbi, scanteietori. Sa va traiasca intru multi ani sanatosi, frumosi si sa va aduca doar multumiri in viata!
Nu in ultimul rand, te felicit sincer pentru rezultatele frumoase obtinute in pierderea in greutate, inregistrata in ultimile zile!!!
Bravo! Bravo! Bravo!



nu stiu , trebuie sa fac proba!















Imi pare bine ca a trecut tensiunea momentului mult asteptat al revederii si ati reusit sa va retrageti in paradisul de pe malul Dunarii - acolo te vei linisti si te vei relaxa. Corcofetii aceia sper ca i-ai carat dupa tine doar pentru poza, dupa cum ai declarat, da?! Sau poate, pentru d-nul E ... Apropo! Cred ca inteleg atractia ta fatala pentru "eugen - ii", dar pentru "napolitan - e"??
Iti plac italienii?!
nu stiu, trebuie sa fac proba!
__________________
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui rozica1965:
angela av (07 aug 2013), vio ce doreste sa slabeasca (05 aug 2013)