View Single Post
  #1817 (permalink)  
Vechi 25 mar 2011, 09:59:44
CASSYopea's Avatar
CASSYopea CASSYopea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 22 dec 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 47
Dieta: Montignac
Date: 155cm, 68kg
Mesaje: 63
Aprecieri acordate: 16
Am fost apreciat(a) de 2 ori intr-un mesaj
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Buna fetelor.
Ce se intampla cu gasca de cateva zile? Alta data citeam pagini intregi, acuma e cam liniste, o fi vreo astenie de primavara?
Stiu ca eu va sciu foarte rar, dar sunt cu ochii pe voi
Magda, asteptam sa ne povestesti cum a fost in Israel, speram la vesti bune.....
Ame, chiar daca ai luat o pauza binemeritata asteptam sa ne mai scrii, fetele noi au nevoie de indrumarea ta.....
Floricica, drum bun sa ai.....
Ventoooo, come va?
Loly, Crissa, Cristina, Alla, Dianele vad ca sunteti pe metereze. Si eu sunt pe metereze cu Monti, mai am o luna si un pic si fac anul. Si ca sa continui cu laudatul.....de patru zile am un puiut mic de papagal nimfa, din trei oua a iesit doar un puiut. Am sa pun si niste poze mai incolo cand va face ochi. Acuma v-ati speria de el, este micut orb golas si plapand, saracul, dar creste el si se face frumos. Fiind o iubitoare de animale nu are rost sa comentez discutiile referitoare la vanatoare, ca paranteza va spun ca o data am cunoscut un medic veterinar pasionat de vanatoare
Felicitari fetelor din concurs, sunteti ambitioase,
Azra, LA MULTI ANI!!! Iti urez sa fii sanatoasa si iubita!
Imagini ataşate
File Type: gif 035yhjsf.gif (44,1 KB, 1 vizualizări)
CASSYopea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1727 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1210 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]