Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #1821 (permalink)  
Vechi 18 mai 2012, 19:45:27
eva 9's Avatar
eva 9 eva 9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: -, Romania
Date: 165cm
Mesaje: 2.621
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul
Mda... nu am mancat inghe si am infulecat Nutella... nu stiu ce tot am cu ea... tot imi trebuie sa mananc. Heeeelp!!! Dati-mi un lacat pentru gura urgeeent!!!
puium nu mai cumpara!!!!!!!!!!!!!!! eu am fost azi flamanda la cumparaturi, si am zis nu la toate porcariile.. mi-am umplut cosul ca din gradina! numai cu legume si fructe (de padure) si ceva carnita!! si am zis pas la dulce .
eu nu-s asa mare fan nutella... adica mananc dar nu pot mult.. si-am luat o data un borcan de 1400g (deh traiesc in tara nutellei) cu gandul sa fac din borcanul ala vreo cateva torturi Monti (de-a lungul catorva luni de zile nu deodata) si l-a mancat maica-mea pe tot in vreo 3-4 zile am venit acasa si l-am gasit spalat.. ma jur ca era sa lesin, mi s-au inmuiat picioarele... nu mai fac prostia sa cumpar nimic decat in cantitati mici si cu scop precis nu asa "sa fie in casa" la-ndemana/gura oricui...

Citat:
Anterior postat de Khali Vezi mesajul
Asa e si la mine, cum zice Ocsanel, eu nu pot cumpara ca as rupe tot, nu ma pot opri doar la o lingurita-doua, la mine e all or nothing. Bine, nu chiar un borcan deodata, dar tot as manca zilnic pana se termina.
Khali, esti cumva capricorn? astia sunt asa.. exemplu de sus cu maica-mea care daca are borcanul in fata nu se mai opreste si la fel e si barbatu-miu care sta efectiv ca drogatul inconjurat de dulciuri...
Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
al meu sot asa ma incurajeaza zicandu-mi"ce mult slabisei cred ca aveai vreo 67 kg,iar acum iubita iti prind iar sunculitele pe coaste"
asa face si-a meu ce nesimtiti pot fi cateodata proprii nostri barbati!!eu nu ma leg de viata lui si el se leaga de suncile mele
Greutatea este incorecta. eva 9, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].