View Single Post
  #1826 (permalink)  
Vechi 27 ian 2013, 16:55:32
erasmine's Avatar
erasmine erasmine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2012
Locaţie: Phoenix, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 41
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 77.4kg
Mesaje: 963
Aprecieri acordate: 154
Am fost apreciat(a) de 143 ori in 123 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan ( partea 3 )

Citat:
Anterior postat de LOREDANA99 Vezi mesajul
Salutare fetelor! Am facut si eu prajitura isteata, dar nu ma omor dupa ea...poate din cauza esentei de lamaie...a iesit ok, oricum! maine reiau si eu PP si am in plan sa-mi fac racitura de curcan...pana acm am tinut 2 zile PP si 2 PL...sa vad cum alternez de acum incolo...de cantarit as prefera sa o fac saptamanal ca sa nu ma alarmez inutil...dank, incearca sa tii un PP strict, curat...trebuie sa functioneze!...va pup si o dupa-amiaza placuta tuturor! mai spuneti ce mai gatiti ca sunt in pana de idei...desi mi-ar placea o pizza dukan, o las pe saptamana viitoare...
Nu ti-a placut prajiturica? eu am pus esenta de vanilie si a iesit super. Mie imi place f tare.
Se pare ca toate mancam acelasi lucru, ciorba radautena, falove verde....saptaman trecuta am avut si eu racitura (dar m-am cam saturat, cred ca o perioada nu mai vreau) Carnita de vacuta mananc la cina si de maine nu mai stiu
MA bazaie si pe mine cineva sa fac pizza dar nu stiu de ce nu am chef. tot zic ca da, fac dar pana la urma gasesc altceva de facut.
Mai am in plan pentru urmatoarele zile de Pl sa fac Fajitas.Mi-a deschi sotul into dim faceebok. si a vazut acolo o reteta dukan "fajitas' si de atunci ma innebuneste sa-i fac.A facut cineva? e buna?
Maine zi de cantar...abia astept sa vad ce-miz ice
__________________
Dukan 30.08.2012 - 70.5[/COLORe)
11.10 - 66.3 (-0.3kg)
Revenire 2013
08.01 - 13.01 - 68.3
13.01 - 14.01 - 66.59 kg
)
Revenire 2015- dieta personalizata
07.07 - 70.6

"Zambetul e ca stergatorul de parbriz:nu opreste ploaia dar iti permite sa iti vezi de drum"
Jeanne Wasbro
Răspuns cu citat