View Single Post
  #1840 (permalink)  
Vechi 27 feb 2012, 08:25:19
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

BUna dimi,fetele!
Am din nou aragaz asa ca ma intorc si eu printre voi cu dieta
Pt cine nu ma cunoaste sa ma prezint..
SUnt EMy,sunt la a 3 tura de MOnty,in sensul ca de 2 ori am tinut,cand ajungeam la rezultatul dorit..vai si amar,ma destrabalam iar..tura a doua nu a fost asa grav da acu m-am cantarit aseara pe cantaru meu nou nout,si m-am shokat si nu prea..73.900..deci cu 10 kile in plusAcu stiti ce zicea nenea MOnty despre cei ca mine..Ca nu prea ar mai avea efect dieta daca tot o las si o reiau..Asa ca eu incerc,face un experiment cum ar veni,eu cobaiul,sa vedem daca mai merge si a 3 oara
Meniul de ieri:
md-300 gr de pomello si o lingurita de miere poliflora(fac cura cu ulei de catina-30 de zile si se ia in combinatie cu mierea asta)
gustare-juma de mar(nu ca nu as manca unu,da atata mi-a ramas,restu sfarsise in salata de cu o seara inainte)
gustare-2 patratele(20 gr de cioco neagra Heidi cu porto)(ama vut 2 gustari ieri )
pranz-mazare verde la microunde(cahhh) cu usturoi,ardei iute,otet balsamic(nu mai stiam ce sa mananc ca sa se duca ) +o felie de cascaval vaca(50 gr)+o bucata ridiche alba deaia uriasa si un ardei capia micut
gustare-un pahar vin-abaterea mea,da eram la neamuri si de pe masa am putut alege numa asta
cina-cotlet de porc in tefal,cu slaata varza ,ardei capia si otet balsamic,plus alt deget de vin Chianti+20 gr cioco neagra Heidi cu coaja de portocala

Q,eu zic la pranz sa bagi si o felie de carne,sau branza sau peste ceva,altfel il vad tot glucidic ca si cina
Va pup,fete dragi,pe azi postez meniul mai incolo ca nush inca..
Inceput de saptamana frumos si insorit!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat