View Single Post
  #1846 (permalink)  
Vechi 27 oct 2012, 20:50:27
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Rozi drag,si mie mi-e dor continuu de voi,e si normal,ne cunoastem de atata timp,am trecut si prin bune si prin rele,am fost alaturi una de alta si cu slabitul,si in perioade dificile..e normal sa ne legam atat de mult
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna seara iubitele ,am vazut ca au mai intrat fetite ,Emy ,Angi ....eu l-am lasat deschis si m-am jucat pana acum ,ma dor degetele ,am facut pauza decat sa papam mai devreme si acum ne-am bagat iar,nu prea ma simt bine cu burtica ,am mancat acum doua ore si ceva si abia acum ma doare colonul..gaze ...,intepaturi prin tot abdomenul ,sper sa treaca pana fac nanii,o seara frumoasa va doresc prietene dragi .
of..iti trebia nucinu iei nimic..un nospa?parca ala e bun pt crampemai bine te-ai duce in patuc sa te odihnesti..bea un ceai de galbenele,stai pe partea care e dureroasa vreo juma de ora..Pupicei si sanatate multa!Ies si eu ca mi-au inghetat picioarele

P.s.Nu am baut must anul asta..mi-ati facut pofta
Noapte buna,iubitele!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui VentoFreddo:
rozica1965 (27 oct 2012)