View Single Post
  #1846 (permalink)  
Vechi 24 nov 2010, 14:51:40
Larissa19's Avatar
Larissa19 Larissa19 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 21 nov 2010
Locaţie: Dublin, Irlanda
Dieta: hmm nu cred ca are un nume..dar mananc cate 2 zile acelasi fel de mancare.Ex: 2 zile salata etc
Date: 160cm, 114kg
Mesaje: 15
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Angry AM 95 DE Kg..si nici 18 ani impliniti...

Buna ziua, ma numesclarisa si in februarie fac 18 ani, D e cand ma stiu de la varsta de 12,13 ani, tot in diete o tin... Slabesc, ma ingras si tot asa..problema este ca am fost si la doctor si mi-a spus ca nu am nici o problema de sanatate,doar ca mananc...si problema este una mare....nu mananc prea mult si ma ingras foarte repede...cateodata chiar sunt obsedata de mancare nu stiu nu mai suport.Anul trecut in Iunie am plecat din Romania, cand am ajuns in irlanda am avut 104 kg....m-am pus pe dieta disociata, o zi pui o zi legume etc...pana in septembrie ajunsesem la 84 kg....dupa am inceput sa mananc si pana de craciun am pus inapoi...acum am 95..chiar nu stiu ce sa mai mananc ce sa mai facvreau si eu sa fiu slaba odata pt totdeauna...numai eu stiu si sigur si voi, ce chin e...timp liber sincer nu prea am...stress total si tot imi vine sa mananc...ce sa fac?? Astept o parere de la voi cat mai repede, Va multumesc