View Single Post
  #1853 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 10:06:09
karemina's Avatar
karemina karemina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 nov 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Disociata
Date: 174cm, 73.5kg
Mesaje: 2.438
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg

Citat:
Anterior postat de Ania29 Vezi mesajul
Va multumesc pentru tot, macar tu ai de ce sa incepi sa te bucuri, ai slabit atat de mult, oricum felicitari si sa ajugi la greutatea pe care ti-o doresti, eu nu stiu cand am sa reusesc, in jurul meu sunt numai pers care nu ma ajuta la asta, dupa ce ca lupt cu mine trebuie sa mai lupt si cu mentalitatile lor
Ana eu am mai povestit cred ca la mine in jurnal ca si eu am avut problema cu mentalitatea celor din jur, dar eu am reusit sa imi impun punctul de vedere, nu mananc si gata: tanti responsabila de papacica de la munca a invatat ca eu nu vreau sa mananc anumite lucruri si imi gateste si acum separat (au fost cazuri cand ma imbia cu dulciuri sau cand uita sa imi cumprere ce aveam voie sa mananc primele dati nu m-am supi apoi chiar mi-am iesit din sarite si a priceput) iar nepotelul cu care mereu imparteam dulciurile a inteles ca: "Cami e bolnavioara si nu mai are voie dulciurici" tu trebuie sa ai f multa vointa si sa iti impui punctul de vedere in fata celor din jur. Crede-ma ca si mie la inceput mi-a fost extrem de greu toata lumea imi reprosa ca sunt cat dulapul si trebuie sa stlabesc dar nimeni nu ma intelegea. Eu sunt o pers f ambitioasa si cu ajutorul Slabutelor am reusit. Asa ca daca tu nu gasesti un sprijin in cei de langa tine vei gasi cu siguranta in noi si intr-o zi vei fi slabuta dar asta depinde doar de tine.