View Single Post
  #1858 (permalink)  
Vechi 27 oct 2010, 13:44:36
polyana's Avatar
polyana polyana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mai 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 52
Dieta: hipo
Date: 153cm, 77.9kg
Mesaje: 1.703
Aprecieri acordate: 507
Am fost apreciat(a) de 132 ori in 87 mesaje
Implicit Re: "Slabute" la 40 de ani

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Atunci treci pe monti,e f. buna trebuie sa ai grija la combinatii,fetele de -acolo te vor indruma. Si am uitat: Bine ai venit
Si eu sunt intre calorii si monti ,nu mai stiu ce sa mai aleg.
Ce stii tu sa indemni pe toata lumea la monty, si tu stai departe, foarte bine Aly, chiar e o dieta buna. Stii ca si eu ma gandeam s-o personalizez ceva mai mult asa, unele ca trebuie, altele ca as vrea

Citat:
Anterior postat de crissa08 Vezi mesajul
Rozi, tu deocamdata esti gogosar, ardei gras sunt eu...dar ne indreptam spre ardei iuti!!!
Bag-o pe rozi la sarit coarda daca vrea sa fie ardei gras, ca eu chiar am crezut-o aseara. Imi si imaginam cum se invarte lustra celui de sub ea, dar vorba ei, ii facea gaura in tavan

Citat:
Anterior postat de crissa08 Vezi mesajul
Da, Poly, eu sunt ...serioasa, nu sar coarda, nu sar calul, nu sar mesele si gustarile, nu sar tratamentul, etc...
Of crissa, am trecut si eu pe legume fripte, mere coapte, sper sa nu fie nevoie sa trec si pe tratament. Multa sanatate
__________________

Jurnal Polyana
polyana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1582 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1065 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 291 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de polyana; 27 oct 2010 at 13:53:51.