View Single Post
  #1859 (permalink)  
Vechi 31 oct 2011, 11:06:55
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 35
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de SOFICA Vezi mesajul
Buna dimineata
O saptamana frumoasa iti doresc
Cred ca ti-am mai spus ca citindu-te pe tine ma regasesc eu, la inceput totul a fost frumos, am slabit destul de mult si apoi a inceput perioada de relaxare din care nici acum nu imi revin asa ca ai mare grija e cazul sa te mobilizezi din nou cu cat lasi timpul sa se scurga cu atat iti va fi mai greu sa te redersezi
Mult succes in continuare
Imi vine sa imi dau palme. Pentru ca de fiecare data cand bag ceva interzis in gura stiu ca o sa mi se puna direct pe fund si burta, dar nu ma pot opri. Si apoi imi dau seama ca nici nu a fost asa bun. E, trecem peste. Incerc sa ma redresez si nu pot face asta decat singura. Au fost si tentatii, nu vreau sa dau vina pe prieteni, dar suc si popcorn si pizza si chestii. Tot nu am mancat cat as fi mancat pe vremuri, dar se depun, ce mai, trebuie sa incetez.
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2431 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1914 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1657 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]