View Single Post
  #1883 (permalink)  
Vechi 04 ian 2011, 19:44:12
belisimad's Avatar
belisimad belisimad este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 10 iun 2010
Locaţie: Ardeleanca, Romania
Vârsta: 43
Dieta: Dukan Faza II vs. Atkins
Date: 166cm, 63.9kg
Mesaje: 1.135
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Regimul Dukan - 4 etape pentru o silueta ideala

Citat:
Anterior postat de crissa17 Vezi mesajul
Nu am reusit sa iti vad pozele. Dar lasa ca in 2-3 sapt ajungi sub 105. Si o sa vad atunci poze

Conteaza asa de mult cum tin cu PP si PL urile alea? 2PP 2PL sau 1 sau 5 sau 100/50?
Cu care slabesti cel mai repede si bine?

AAAAAAAAAAAAA si mai am o intrebare!!
Nu am voie pe tot parcursul dietei fructe??Nici suc de fructe stors natural??nimik nimik?
Buna Crissa...exista mai multe variante...depinde si de tine ,care iti e mai usor si care e cea mai potrivita pentru tine unii spun ca 1PP/1PL nu e plictisitoare ,altele spun ca 5PP/5PL e mai greu ,rezultatele sunt cam aceleasi cu o mica diferenta de zile (cu 1PP/1PL ajungi la greutatea dorita cu cca 20 zile mai tarziu)
Nu ai voie fructe pana in Faza III Consolidare

P.S Mai exista si alte sisteme cum ar fi :4PP/3PL dupa care 4PL/3PP pentru egalarea zilelor de PP cu PL ,sau 3PP/3PL, sau 4PP/4PL, sau 5PP/2PL(acest sistem e pt persoanele cu obezitate morbida,cele doua zile de PL cad in week'end si trebuie urmat sub supraveghere medicala) ... cel mai indicat sistem e cel in care PP este egal cu PL ,nu se urmareste o scadere brusca in greutate ,ci una treptata cu rezultate de durata.
O seara placuta in continuare