View Single Post
  #1886 (permalink)  
Vechi 25 nov 2011, 18:02:51
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)

Citat:
Anterior postat de adinico Vezi mesajul
cretulina?niculina?paulina? week end palcut ! sa fiti cuminti ca va urmaresc si in somn pupam toate fetele! io fusei cuminteeeee..nu ma cantarii dar simte fata la pantalon..vedem duminica inainte de concurs

TULAI DOAMNE AMU VAZUI CA SUNT UNA DINTRE SLABUTE . .. OAUUUUU ATATA AM MONITORIZAT SITE-UL SI AM IMPINS LUMEA PE BICI PTR PARIS ... NICULINA SA VEZI CATE GASCA FACEM .....SI SA TE TII LA CE SALATA DE VARZA TB SA FACI !!!!!!!!
fetelo azi am bagat blugi pe mine cu fermoarul inchis,e de bine ,nu?.................vreau sa fiti cat mai multe varza e de ajunsce ar fi sa intru in concurs cu voi ?asa ca spectator va sustin pe voi si pe mine in acelasi timp...........felicitari slabut-o...te ajung din urma(asa zic eu,realitatea doare).........abia astept sa vad cantarele voastre luni.........
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]